Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mekkora a minimális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mekkora a minimális farok méret amivel még élvezitek a vaginális szexet?

Figyelt kérdés

júl. 12. 16:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
86%

8


Anatómiából egyes, leülhetsz.


Ezt te komolyan gondoltad, hogy a szülésnek van olyan stádiuma, amikor a baba teljes testhosszával a hüvelyben tartózkodik???


😱

júl. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
78%
Ezért vagy még szűz kis barátom!
júl. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Vannak nők akikbe 20 centi is befér fájdalom nélkül.
júl. 12. 19:18
 14/29 anonim ***** válasza:
14%
Elmenni el tudok a 10 centistől is csak éppen gusztusom nincs hozzá. 18-20 ami megfelel.
júl. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Na te is jó szánalmas vagy 14. Biztos egy férfi se képes elviselni a szánalmas társaságod, és csak dugasra vagy jó mindenkinek.
júl. 12. 19:58
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
#csaknagyonkevésnőképesvaginálisanelélvezni
júl. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
91%
Szülésnél nem hosszra tágul, hanem szélességre. A hossza nem változik, csak a méhnyak tűnik el a tágulás során... És igen, fáj ha a méhszájat bökdösik, pláne ha erősebben, nem, nem lesz tőle orgazmus (max ha valakit izgat a fájdalom, amivel semmi gond. De a legtöbben nem szeretik). Amúgy ha ujjal nem éri el valaki a saját méhszáját az már "magasan van", de azért általában simán kilehet tapintani, mégha feljebb is megy, mert felvan izgula akkor is bőven elég a 12-3+ centi. Igen, van akibe belemegy 20 centi 🤷🏼‍♀️ de egyrészt a 20cm is ritka, másrészt az is aki bírja.
júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
12%
Miért lettem lepontozva.?🙄
júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
91%

A kérdező szerintem egy incel...


Egyébként nem értem, azok miért vannak lepontozva, akik azt mondják, a vastagság jobban számít. Pl egy hosszú, de vékony farok tök élvezhetetlen.


A gyerekszülést meg ne hozzuk már fel, mert az nem szex, ráadásul fájdalmas is.

júl. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
60%
Ez a 8-10 centis hüvely hosszúság nagyon hülyeség. Nem tudom miért nehéz felfogni, hogy izgalom hatására tágul. Az átlag méret is 15-16 centi. Akkor hogy bírja az átlag nő simán ezt a mérete?
júl. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!