Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők, fiúk/férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, fiúk/férfiak egyaránt! Jellemző itt valakire rajtam kívül a nagyon extrém vagy minimális csizmafétis?

Figyelt kérdés

Ebben a témakörben bátran megkérdezem ezt, hiszen erről is szól.


Nekem nagyon durván, de már hosszú-hosszú évek óta. Napi szinten előjön nálam, szinte betegesen. Odavagyok a hosszú szárú csizmákért élek-halok értük. Hordok is a hétköznapokban (főleg nem tanyasi kinézetű gumicsizmát, lovaglócsizmát vagy térdig erő acélbetétes bakancsot), de egyik nagy álmom, hogy szexelhessek is benne, de ez nem hiszem, hogy össze fog jönni. Utóbbit még kipróbálnám magassarkú fekete platform combcsizmában is!


Ja, mielőtt valaki érdeklődne: full hetero vagyok, van barátnőm (Ő nem tud erről a hajlamomról) immár 13 éve, de ettől függetlenül szívesen beszélgetnék főleg inkább lányokkal/nőkkel erről a témáról, hogy szexelt-e már valaki csizmában, szokott-e sűrűn csizmát hordani, mi a véleménye a csizmás pasikról, stb.


Nyilván a fiúkat/férfiakat is azért írtam a kérdésembe, mert kíváncsi vagyok, hogy közöttük is van-e olyan, aki szenved ettől. Szóval várom hímnemű társaim válaszát is, de elsősorban nőkét!


Visszatérve a dologra, annyira durva nálam ez a fétis, hogy pl. ha az utcán ránézek egy sima farmeros + hosszú csizmás csajra (nyáron sajna ez esélytelen), egyből beindul a fantáziám. Mikor tömegközlekedésen ül egy lány, hosszú szárú csizma van rajta, és keresztbe teszi a lábát, attól végem...


És még ezt is tudom fokozni. Ha pl. gumicsizmát húzok (mondjuk ezt nem feltétlen csak fétis miatt hordom, hanem sokszor praktikus is tud lenni, ha brutál monszuneső és utána sártenger van) és sátálok esőben, bokáig belegázolok a sárba, már attól ingerem lesz! Az érzés, hogy csizma van rajtam, illetve, hogy simán átgázolok a sáron, latyakon anélkül, hogy a nadrágom dzsuvás lenne.

Ha az utcám szembejön velem egy nő, megnézi a csizmámat, az is izgat! Ha ő is ugyanúgy valamilyen hosszú szárúban van, legyen az bőrcsizma, gumicsizma, lovaglócsizma, még jobban izgat!


Szívesen beszélgetnék ilyen lányokkal, nőkkel (pasik is írhatnak nyilván, de inkább a gyengébbik nem válaszát várom), akik ha nem is ennyire, mint én, de valamilyen szinten csizmásak. Akik szeretnek gumicsizmát is hordani, esőben, sárban sétálni, de elegánsabb csizmát is hordani.


Szívesen kipróbálnám a szexet is olyan nővel, akinek ugyanez a fétise, persze mindketten magassarkú combcsizmában, de minimum térdig érőben lennénk közben. (Utcára nyilván nem vennék fel magassarkút, lévén, hogy nem vagyok transzvesztita, de dugáshoz lazán. A csajt azért megkérném, hogy tanítson meg benne járni. 🙂)

DE!!! Ez kizárva, ezért is írtam feltételes módban, illetve emeltem ki az elején, hogy valószínűleg ez vágyálom marad, lévén, hogy van párom 13 éve, akit szeretek-imádok, de egy rohadt fétis miatt nem fogom megcsalni őt! Szóval senkinek nem kell tartania attól, hogy itt bárkire is rámozdulok. 🙂


Várom mindenki válaszát, fiúkét is, hogy van-e náluk hasonló, de nagy részben inkább nőkét!


39/F



2023. okt. 29. 16:37
A kérdező szavazást indított:
Imádom, ha csizmában vagyok
Szeretem a csizmákat
Nem hoz lázba
19 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező utálják es nem ismerik el az ilyen fétiseket a gyakorisok, valószínű törlik is a kérdést! Jelenteni fogja valamelyik finnya nyavalya
2023. okt. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Soha nem fogom ezt megérteni, hogy egy anonim oldalon full névtelenül, ráadásul egy ideillő témakörben miért kell szégyellősködni, és irtózni, hogy "na már megint egy fétises pasi".


Egyébként sajnos igazad lehet. Ez a fétis nem olyan népszerű, legalábbis itthon nem tűnik annak. Külföldön már más a helyzet.


Amúgy érdekes ez a fétis-népszerűség is, mert például egyéb szexuális témakörös kérdésekhez írták már páran itt a Gyakorin, hogy szeretik mondjuk a hajhúzást, fojtogatást, fenekelést, kikötözést. Igaz, sokan ezt sem vallják be, de azért mégis többen, mint azt, hogy szeretnek esetleg csizmában szexelni vagy gumicsizmában játszani a sárban, mint egy gyerek.


Olyan, mintha erőszakfétisek jobban elterjedtek lennének, mint az ilyen "ruházati" fétisek...

2023. okt. 29. 17:40
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, arra én is kíváncsi vagyok, meddig lesz itt a kérdésem. 🙂 Soha nem értettem ezeket a szemét jelentgetéseket sem... Ha valakinek nem tetszik, akkor az nem néz be ide, nem olvassa el. De úgy néz ki, megragadtunk a kommunizmusban és sokan a mai napig szeretnek III/III-ast játszani.
2023. okt. 29. 17:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok aljas, undormany ember van itt, es minket nem vesznek ember szamba, betegek vagyunk, ezt mondják
2023. okt. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13 évevagytok együtt, szereted-imádod. Akkor hol itt a probléma. Ennyi idő eltelte után miért nem mondtad még el neki? Lehet, hogy simán benne lenne vagy akár még tetszene is neki. Max azt mondja, hogy nem akar ilyet, de egy próbát megér
2023. nov. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én imádom a gumicsizmákat, otthon szinte mindig rajtam van, hosszú combcsizma is. Kiránduláshoz is felveszem a sárba, vízbe.
2023. dec. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdekes téma, de szerintem nincs ok hogy töröljék. Sokkal durvábbak vannak fent.

Nekem is van fétisem, mondjuk csizma is, de csak nőkön.

Szerintem beszélj a pároddal 13 év sok idő...ha szeret akkor max nemet mond és annyi, de lehet ő is élvezné. Sosem tudhatod.

2023. dec. 2. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!