Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy megharagudott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy megharagudott rám a lány barátom szex után?

Figyelt kérdés

Nagyon nem voltunk józan állapotban és hát egymásra gerjedtünk. A szex szerintem jó volt, mert sokszor csináltuk.. 3 szor kb.. 12 óra alatt.


De azóta nem szól hozzám.


Viszont:

Nem ittunk, más volt.


júl. 11. 09:14
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

#39.

Azért itt célszerű szétválasztani a függőségeket, mert nem mindegyik jelent veszélyt a függő környezetére. Ebből adódóan egy játékfüggőt (aki legrosszabb esetben eladósodik és utcára kerül), kissé barokkos túlzás egy lapon említeni egy drogfüggővel/alkoholistával (aki még tömegbalesetet, gyilkosságot, erőszakot is okozhat).

Valamint azt is figyelembe kell venni, hogy egy szer befolyása alatt elkövetett bűncselekményhez egyáltalán nem kell függőnek se lenni.

Az meg szintén egy véleményes kérdéskör, hogy szükséges-e használni bármilyen tudatmódosító szert? Anélkül életképtelenség meg rosszkedv van, vagy mi? Mert ha igen, akkor a valódi probléma bizony a toronyban keresendő…

júl. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

41: egy szerencsejatek fuggo miatt is kerulhet bajba egy egesz csalad, ha hitelekbe veri magat az illeto, vagy eljatssza a hazat. Lehet, hogy olni eppen nem fog, de ha surgosen penzre van szuksege, meg akar rabolhat is.


Azzal egyet ertek, hogy nem feltetlen eletbevago dolgok ezek.

En ugy nottem fel, hogy apam alkoholista, amint anyam kitette a labat a munkabol, mar ment kocsmazni (ez szokasa a mai napig). Hazajott, kotekedett, aztan aludt. Csaladi esemenyeken otthon, vagy tavolabbi rendezvenyeken mashol sosem tudott viselkedni, mindig leegetett minket. Tinikoromban kilopta az apropenzemet a tarcambol, hogy kocsmazni mehessen belole. Tavaly az eskuvom elott szegyenszemre meg kellett kernem, hogy lesz kedves nem ronggya egetni a pialas miatt, termeszetesen fel volt haborodva. Erdekes, mast nem kellett az en csaladombol erre megkerni.

Huszas eveim elejen nekem a nyaram szolt az ivasrol, mindig kocsmaztunk a baratainkkal, aztan szepen lassan leszoktam az ivasrol. Nem lettem teljesen absztinens, neha megittam 1-2 valamit, de nem volt mar semmi, ami izlett volna vagy ami jo lett volna a gyomromnak. Maradtak nyaron a koktelok. Na iden nyaron ez kimaradt, ugyanis 8 honapos terhes vagyok, szoval valoszinuleg a kovetkezo nyar is kimarad, de nem hianyzik. Pedig a haziorvosom azt mondta (regivagasu), ha kivanom, nyugodtan igyam meg azt a pohar bort, nem lesz tole bajom, es a babanak sem. Hat, nem ittam meg. Egy alkoholista ezt nem birna ki, viszont en nem remegek a piaert.

júl. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

#42

Igen, okozhat gondot a játékfüggőség is, viszont itt azért meg kell kérdőjelezni azt, hogy mennyire biztos az a családi háttér, hogy hagyják az illetőt, vagy egyáltalán az, hogy ki tud alakulni ilyen feltételek mellet egy család. Mert oké, az ilyen típusú függőség azért alattomos, mivel nincsenek látható jellemzői, viszont azért az elég feltűnő, hogy ha rohamosan fogy a pénz a bankszámláról, vagy ha valaki nem keres rosszul, de mégis mindig pénzt kunyerál mindenkitől.

Az meg tény, hogy pl. az alkohol, cigi, drog iránti függőségről jóval nehezebb leszoktatni valakit, mint egy olyanról, aminek nincsenek különösebb elvonási tünetei, mert az az ember szervezetét nem készteti szer bevitelére, így a gyengébb motiváció miatt a bűnelkövetés valószínűsége is sokkal alacsonyabb. Ettől függetlenül nem azt mondom, hogy bármely függőség jó, csak azt, hogy vannak olyan függőségek, amiket egy tollvonással meg lehetne előzni, és vannak olyanok, amikhez sajnos még a törvényi szabályozás, korlátozás sem bizonyul elégségesnek. :(

júl. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!