Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy megharagudott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy megharagudott rám a lány barátom szex után?

Figyelt kérdés

Nagyon nem voltunk józan állapotban és hát egymásra gerjedtünk. A szex szerintem jó volt, mert sokszor csináltuk.. 3 szor kb.. 12 óra alatt.


De azóta nem szól hozzám.


Viszont:

Nem ittunk, más volt.


júl. 11. 09:14
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
64%

Nem megharagudott rád, hanem csalódott a barátságotokban

Hagyj neki időt

júl. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
23%

Igen, normális.

Valszeg cafkának érzi magát, mivel alapból távol állnak tőle az ilyenek.

júl. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
27%

"Nagyon nem voltunk józan állapotban és hát egymásra gerjedtünk."


Szerintem meg te gerjedtél rá, neki meg hulla részegen nem volt lelki ereje ellenkezni/nem mert nemet mondani, ezért haragudott meg most rád, mert sunyi módon kihasználtad az alkalmat. Sőt: lehet kifejezetten ez volt a terved, mivel nem kapsz józanul nőt.

júl. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Kedves hármaska:


1. Nem.voltunk részegek, írtam is.

2. Ő kezdeményezett csókkal.

3. Volt eddig 4 barátnőm. (27 évesen)


Szóval ne rajtam verd le a frusztrációd.

júl. 11. 09:39
 5/43 anonim ***** válasza:
18%

Kedves Kérdező!


Hűha, hát nagyon kilóg a lóláb!

Lássuk csak:


"1. Nem.voltunk részegek, írtam is"

Ezzel szemben ezt írod: "Nagyon nem voltunk józan állapotban" Vagyis részegek voltatok, vagy valami tudatmódosító hatása alatt voltatok!


2. Ő kezdeményezett csókkal.


Ezzel szemben ezt írod: "és hát egymásra gerjedtünk." Na most akkor ő kezdeményezett, vagy egymásra gerjedtetek? Olyanok a válaszaid, mint a kapcsolók, amiket fel-le kapcsolgatsz.


"Volt eddig 4 barátnőm. (27 évesen)"

Elég ellentmondásos figura vagy, így ez nem tudom, mennyire igaz.


Na, helloka.

júl. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
19%
Ez a stílus után, tisztelt kérdező, nem csoda, hogy nem szól hozzád. Eddig sem kellett volna. Agresszív, dicsekvo, frusztrált, idegbajos vagy az itteni megnyilvánulásaid alapján.
júl. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
97%
Ezt miért nem a lánytól kérdezed?
júl. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

Nem reagál az üzeneteimre.


#7

Jó, legközelebb majd kedvesen reagálok ha egy magadfajta frusztrált ember betámad, hogy tervezetten erőszaktevő vagyok. Mostmár tényleg menj máshova levezetni a benned felgyülemlett frusztrációd.

júl. 11. 10:00
 9/43 anonim ***** válasza:
15%

Kedves Kérdező!


Lám, csak kibújt a szög a zsákból. :)

Miután szembesítettelek az ellenmondásaiddal, elég indulatosan, agresszívan támadtál nekem vissza. Szerintem nem kell tovább elemezni azt, hogy milyen ember vagy, hanem nagyjából lehet már rekonstruálni, hogy miért haragudhatott meg rád a csajszi. Nem kell tovább elemeznem téged.

júl. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
69%
Valószínűleg rendeznie kell magában a történteket. Lehet a barátságodban csalódott lehet hogy ő már eddig is érzett irántad valamit csak nem mert lépni most megtette és lehet szégyelli magát. Lehet nem akarja elrontani a barátságotokat. Ezer oka lehet miért nem válaszol neked. Pár nap után se fog keresd meg személyesen.
júl. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!