Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy megharagudott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy megharagudott rám a lány barátom szex után?

Figyelt kérdés

Nagyon nem voltunk józan állapotban és hát egymásra gerjedtünk. A szex szerintem jó volt, mert sokszor csináltuk.. 3 szor kb.. 12 óra alatt.


De azóta nem szól hozzám.


Viszont:

Nem ittunk, más volt.


júl. 11. 09:14
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
14%
Még valami, Kérdező: a #7-es kommentelő független tőlem. Az erőszakosságot én vetettem fel - a viselkedésed alapján jogosan. Na, helloka
júl. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
16%
Vagyis utólag most már látom, jogosan.
júl. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
76%

"A szex szerintem jó volt, mert sokszor csináltuk"


A "szerintem" annyira nem meggyőző.


Összefüggés sincs.

Ő hányszor élvezett el?


Foglalkoztál vele is, vagy a lényeg, hogy te eldurrantál 3x?


Nagyon nem mindegy...

júl. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

#14


Azért az hogy kettő után, kezdeményez ez harmadikat, szerintem nem azt bizonyítja, hogy neki rossz lett volna. De unalmas, hogy mindenki abból indul ki, hogy egy férfi leszarja a masikat, erőszaktevő, agresszív stb..


Pedig nagyon nincs így. Sose bántottam egy lányt sem fizikailag. Se szexuálisan.


Hiába próbálják az ilyen beteg agyú frusztrált kukazsákok ezt előadni úgy, hogy nem is ismernek.

júl. 11. 10:27
 15/43 anonim ***** válasza:
6%

#15


Gratulálok, az agresszív hozzáállásoddal egyre jobban igazolod az elméletem, hogy mi történhetett, és miért nem akar látni az a szerencsétlen nő.


Mindenesetre szeretném felhívni a figyelmed arra, hogy nem otthon vagy itt TILOS a személyeskedés, sértegetés. Szóval még egy ilyen és jelentelek a moderátornak.

Szóval azt ajánlom húzd meg magad, vegyél vissza az arcodból.

júl. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
0%

"Hiába próbálják az ilyen beteg agyú frusztrált kukazsákok ezt előadni úgy, hogy nem is ismernek."


Szavaid elárulnak. Hiába próbálod játszani a jó fiút. Nem vagy az, mivel nem tudod visszafogni magad.

Agresszív vagy, indulatos, lobbanékony.

Alaposan kiismeretlek már.

júl. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

Mint nem értesz azon, hogy takarodj már innen el :D


Minden válaszod jelentve, te félkegyelmű. Én azon csodálkozom, hogy nem vertek még agyon.

júl. 11. 10:42
 18/43 A kérdező kommentje:

Még egy ilyen pofátlan idegesítő ember nincs még egy :D


Megértem ha szar az életed, de ennyire?

júl. 11. 10:43
 19/43 anonim ***** válasza:
0%

#19


Szerencséd van, hogy nem ismerem a csajt, különben már mennék a rendőrségre feljelenteni téged.


Te agresszív, indulatos, erőszakos ember. Egyetlen kommentet nem tudsz megírni személyeskedés nélkül!

Szegény csajjal ki tudja mit műveltél.

júl. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

Nem tehetek róla, hogy tévkpezeteid vannak.


Semmit sem műveltem vele.

Személyeskedést te kezdted, és nem, nem fogok jó pofát vágni ahhoz, ha erőszaktevőnek titulál egy rosszindulatú pióca.


Téged kellene inkább kezeltetni, mert nem normális amit művelsz.

júl. 11. 10:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!