Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy megharagudott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy megharagudott rám a lány barátom szex után?

Figyelt kérdés

Nagyon nem voltunk józan állapotban és hát egymásra gerjedtünk. A szex szerintem jó volt, mert sokszor csináltuk.. 3 szor kb.. 12 óra alatt.


De azóta nem szól hozzám.


Viszont:

Nem ittunk, más volt.


júl. 11. 09:14
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
0%

#36


Amikor arról beszéltem, hogy majd meglátod mi történik (#22) akkor utána azt is leírtam, hogy a moderatorokkal fogom felvenni a kapcsolatot, de máshogy. Ezt azért írom le neked, hogy tudd nem fenyegettelek, hanem jelentgetés helyett egy konkrét levelet fogok írni hamarosan nekik, aztán majd az oldal moderátorai eldöntik, hogy mennyire volt "elmélet", amiket nekem írtál, ítélkeznek feletted.

Én nem fárasztom az oldal vezetőit azzal, hogy jelentgetek, hanem tényszerűen le fogom írni, idézetekkel, hogy mit műveltél itt.


Még valami: nagyon lapítasz arról, hogy mégis miként lehet az, hogy nem voltatok józanok, de részegek sem. Nekem úgy tűnik, hogy drogoztatok (#35) komment. Innentől (#36) írod, hogy nem akarsz reagálni többet a kommentjeimre. Vajon miért, csak nem rájöttem valamire? A #32-es is mintha a drogozásra tett volna utalást (cucc) te meg nem tagadtál semmit (időközben talán töröltek egy választ, szal amit a #33 kommentemnek címeztél, azt a #32-esnek akartad írni)


Természetesen nem állítom, hogy drogoztatok, csak feltételezem.


Na, mit is mondanak a magyar törvények a drogozásról?


Ha esetleg ez a kérdés eljut a rendőrséghez lenne következménye?

(én ugyan nem foglak feljelenteni, majd a moderátorok eldöntik mit tesznek).


Innentől fogva már engem sem érdekelsz.

Megírom a levelemet, aztán a többit az oldal vezetőire bízom.

Na szevasz.

júl. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
0%

Még valami, az oldal vezetőinek: természetesen a magam hibáiért (ha úgy látják, én is hibáztam) amiket elkövettem, bocsánatot kérek.

De majd mindent leírok a privát levelemben.

(#37 voltam).

júl. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy megharagudott rád?


Szerintem azért, mert nem szól hozzád, az nem azt jelenti, hogy megharagudott. Lehet, hogy simán nem akar beszélni veled, nincs kedve semmi többhöz, de nem haragudott meg.

júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
60%

Jezus isten, es ha drogoztak akkor mi van? Mi kozunk hozza? Legalabb nem bebszva orjongtek meg randaliroztak az utcan. En is kiprobaltam parszor mikor osszejottunk a ferjemmel, es kit erdekel ez? Senkit.

Krva sok alkoholista van az orszagban, meg alkoholista hajlektalan, meg alkoholista csaladvero, inkabb azokkal kellene kezdeni valamit. Nem azokkal, akik elszivnak egy fuves cigit, vagy akik otthon bedobnak egy ekit.

júl. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
0%

#34 „Jezus isten, es ha drogoztak akkor mi van? Mi kozunk hozza?”

Akkor az van, hogy valahonnan beszerezték azt a drogot, amivel támogatták a terjesztőt/előállítót/beszerzőt, aki nem biztos, hogy csak ilyen „f*szán-lazán-de-igazán” szereket bocsát piacra, hanem bizony olyanokat is, amik sokkal súlyosabb problémát jelentenek mind az egyénnek, mind a társadalomnak.

„Legalabb nem bebszva orjongtek meg randaliroztak az utcan.”

Ugyan a kérdésben szereplők pont nem, ellenben a droghasználóktól ez sem áll annyira messze.

„En is kiprobaltam parszor mikor osszejottunk a ferjemmel, es kit erdekel ez? Senkit.”

Ezt azoknak is magyarázd már el, akik egy bedrogozott idióta miatt veszítették el a szeretteiket.

„Krva sok alkoholista van az orszagban, meg alkoholista hajlektalan, meg alkoholista csaladvero, inkabb azokkal kellene kezdeni valamit.”

Meg a drogosokkal IS kéne valamit kezdeni, mert k*rva sokan vannak az országban, meg függők, akik olykor a saját családjukat bántalmazzák, máskor meg embereket késelnek meg, hogy elvegyék a pénzüket, amit bármilyen hihetetlen, drogra költenek.

„Nem azokkal, akik elszivnak egy fuves cigit, vagy akik otthon bedobnak egy ekit.”

Lehet, hogy a cuccot otthon dobják/lövik be, csak aztán szépen kimennek az utcára és ki tudja, hogy kinek fognak kárt okozni.

Ne bagatellizáld el a dolgot, mert nemcsak a piásokkal van gond…

júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

35: feleannyi problema szarmazik a drogozasbol, mint az italozasbol. Nezz kicsit korul az orszagban. Bebaszva beulnek a kocsiba, balesetet okoznak, bebaszva hozongenek, verekednek, bebaszva verik szet a csaladot. Sokan ugy is mennek el a munkaba (mar amelyik alkoholistanak van munkahelye, nekem volt olyan munkatarsam, aki munka kozben huzta meg a stampot)

A kerdezo nem irta, hogy rendszeresen hasznal barmifele szert, ugy gondolom, lehet merteket tartani ebben is, ha tudja hol a hatara. Mig az italozok tobbsege nem tudja, a fiatalok elmennek minden hetvegen bulizni, nem tudjak, mennyi az eleg, aztan bebaszva okadnak a diszko elotti bokorban. Viszont aki otthon issza meg a napi mennyiseget, az sem jobb, hiszen lehet eppen a csaladjatol veszi el azt a havi 40ezret amit sorre-borra-palinkara akarmire kolt.

Aki meg alapbol fuggo szemelyisegu, annak meg mindegy, hogy drogozik, iszik, szerencsejatekozik vagy mondjuk csak vasarlasra kolti el az osszes penzet. Karos igy is ugy is, ha mertektelenul teszi.

júl. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

#36 „feleannyi problema szarmazik a drogozasbol, mint az italozasbol. Nezz kicsit korul az orszagban.”

Nem kell körülnéznem, megteszi helyettem a bármelyik hírközlő oldal/adás. Az a szomorú, hogy szinte minden napra jut legalább 1 olyan eset, ahol drog/alkohol okozza a gondot.

Az meg alapból furcsa megközelítés, hogy fele annyi probléma származik a drogozásból, mint a piálásból. És? Még ha ez a használat arányával is mutatna némi korrelációt, szerinted jogos lenne bármelyik fölött szemet hunyni? Mert szerintem ez nem!

„A kerdezo nem irta, hogy rendszeresen hasznal barmifele szert, ugy gondolom, lehet merteket tartani ebben is, ha tudja hol a hatara.”

Kezdetben mindenki tud mértéket tartani mind az alkohol, mind a drog esetén, csak aztán kiderül, hogy mégse. És mivel senki mögött nem áll ott egy „orvosszakértő”, aki nyakonverné, ha többet használna a kelleténél, így a legjobb mérték a 0 lenne.

júl. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

Na és mi van akkor, ha drogoztunk? Bumm semmi. Nem ördögtől való egy olyan drog, mint az eki, lsd vagy társai. Bizonyos helyzetekben még hasznos is lelkileg.


Egyébként már beszélünk egymással, nem haragszik rám.

júl. 15. 18:38
 39/43 anonim ***** válasza:
61%

37: szintiszta hazugsag azt allitani, hogy idovel SENKI nem fog tudni merteket tartani a fogyasztasokban. Hiszen nem mindenki alkoholista, nem mindenki drogos, cigifuggo, szerencsejatekfuggo es a tobbi.

A legjobb mertek valoban a 0 lenne, csak hat nem ez a tendencia. A csaladi mintak, a barati tarsasag, vagy mondjuk egy munkahelyi krizis, vagy a parkapcsolati nehezsegek is el tudjak vinni az embert rossz iranyba.

Azert havonta egyszer meginni 2-3 koktelt egy delutan alatt nem alkoholizmus, ellenben azzal, aki mondjuk naponta megissza a 2 tusket 2 liter sorrel. Es havi egyszer feladni egy lottot vagy sorsjegyet vasarolni havonta 5 ezerert sem ugyanaz, mintha valaki a fel fizeteset beleverne szerencsejatekokba.

Szoval en azt mondom tovabbra is, hogy huzni kell egy hatart. Felnott ember azert jo esetben tudja magarol, hogy mondjuk a harmadik feles jagert nem kell kikernie, ha neki ketto a hatar. Aztan persze az is igaz, hogy nem lehet mindenki mellett ott allni, fogni a kezet, es szolni neki hogy “te Julcsa/Feri azert mar ez lesz a negyedik sorod pedig meg csak delutan fel 2”.

júl. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
65%

#39

Igazat adok.

Attól, hogy az ember kipróbál ezt-azt, vagy néha megiszik valamit, nem lesz függő.

Az nem itt kezdődik.

Sokan nem tudnak leállni sajnos, ez tény.

De nem azt jelenti, hogy mindenki, aki egyszer-kétszer használja, az rá is kap és rendszeres használóvá válik.

júl. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!