Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy megharagudott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy megharagudott rám a lány barátom szex után?

Figyelt kérdés

Nagyon nem voltunk józan állapotban és hát egymásra gerjedtünk. A szex szerintem jó volt, mert sokszor csináltuk.. 3 szor kb.. 12 óra alatt.


De azóta nem szól hozzám.


Viszont:

Nem ittunk, más volt.


júl. 11. 09:14
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
88%

Nőkön nem lehet kiigazodni...!

Nekem is volt ilyen havercsajom. Igaz, neki pasija is volt, mikor először szexeltünk egymással. Hatalmasat kufircoltunk, de már akkor furán viselkedett, mikor utána felöltözött. Másnap nem reagált semmire! Elémentem, akkor már azt mondta, hagyjam békén, mert a pasiját szereti. A szex jó volt, de megbánta! Eltelt egy hónap mosolyszünetben, akkor áthívott és szó szerint rámugrott! Aztán bevágta a durcit megint! Azt mondta utál, mert jobban szexelek mint eddig bármelyik hapsija!

Felajánlottam neki, hogy szakítson és jöjjünk össze, de azt mondta, nem szerelmes belém. Mikor összejöttem egy másik lánnyal, hisztizett hogy én mit képzelek...

A vége az lett, hogy összevesztünk örökre. Itt lakik a másik utcában, de nagyívbe kerüljük egymást évek óta. Amúgy sajnálom hogy így alakult, mert hiányzik. :(

júl. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
10%

"ha erőszaktevőnek titulál"


Először még nem tituláltalak annak, csak egy felvettettem egy elképzelést, mivel nem normális a nő részéről az a viselkedés, amit csinált, ráadásul össze-vissza beszéltél, azt sem tudod, hogy józanok voltatok-e vagy sem.

Most azonban már egyértelműen ANNAK titulállak, mivel a kommentjeidből egy agresszív, erőszakos, lobbanékony, a kritikát nem tűrő ember képe rajzolódik ki.

De ez még csak egy dolog, megírhattad volna 27 éves manus létedre higgadt stílusban is a mondandód, de nem tetted.


Erőszakos vagy, ez tény.

júl. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
0%
Ezt inkább én mondhatnám neked, babám. A stílusváltásod meg LOL. Hiába próbálod most már a vicces pasira venni a figurát, miután bemutatkoztál.
júl. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
83%
Már nem azért a húsz forintért de szándékosan sértegetitek itt a kérdezőt beszóltok neki fikázzátok és még ti vagytok felháborodva hogy nem hagyja szó nélkül? :D ez azért írtó gyerekes és gáz rátok nézve. Nektek lehet mindent de neki nem? :D vicc
júl. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:

Szóval így megy?


Te csak elméletet fogalmaztál meg, az nem sértés?


Na az én elméletem az, hogy egy elmebeteg frusztált véglény vagy akinek azaz egyetlen öröme, hogy másokba beleköt és idegesíti embertársait. Ha agresszív vagyok ha nem, te meg egy undorító értettlen fajankó vagy aki nem éri, hogyha nem kíváncsi valaki a pofájára. Biztos sok barátod van és van kapcsolatod is. :)



Ja és én csak egy elméletet fogalmaztam meg, nem sertés 😀

júl. 11. 11:02
 26/43 A kérdező kommentje:

Bocs elképzelést :)


Na erre mit lépsz Domokos? Elmész a polgar jenő hivatalba, hogy csúnyán beszéltek veled, mert előtte járt a pofád? :O


Kész vicc vagy.

júl. 11. 11:05
 27/43 anonim ***** válasza:
63%

#14 vagyok, mondjuk én nem találgattam, csak kérdeztem, mivel a palik nagyrésze hajlamos csak magára fókuszálni.


De ha nálatok nem ez történt, akkor meg egész egyszerű magyarázat van rá, tényleg nem extra dolog van a háttérben.


A cucc kihozott belőle olyat, amit amúgy esze ágában nem lett volna tenni, és most undort érez, megbánást, stb.

júl. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:

#33


Hát lehet ez a helyzet, nem tudom.

Én figyeltem rá. Nekem is ugyan ugy első alkalom volt. Mármint nem a szex, hanem a másik. Sokszor kérdeztem, hogy jó-e neki..


Nem arról van szó közel se, hogy tervezetten megerőszakoltam, mint amit itt próbalnak előadni.


Szó sem volt semmilyen erőszakról. Nem kényszerítettem semmire, egyszer nem mondta hogy ne, vagy hogy elég, hagyjuk abba stb.

júl. 11. 11:10
 29/43 anonim ***** válasza:
0%

"A cucc kihozott belőle olyat, amit amúgy esze ágában nem lett volna tenni"


Bizony benne van a pakliban, hogy valami drog volt. Ha nem voltak józanok, de részegek sem, akkor tudatmódosító (dorg) hatása alatt voltak.

júl. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:

#34


Nem sértegettelek, csak egy elméletet fogalmaztam meg.


Innentől kezdve pedig irhatsz bármit, nem reagálok rád. Eddig sem kellett volna. Segitseget akartam, nem egy elmebeteggel viaskodni.

júl. 11. 11:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!