Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már az is baj, hogy egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már az is baj, hogy egy nő nem frigid az ágyban és szereti az összebújást?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem, tök jó szexuális életünk párommal. Reggel este volt összebújás, amit szemmel láthatóan ő is élvezett.

Napokban egyre többet mondja, hogy nekem nem számít más csak, hogy farok legyen bennem.

Fantáziám is úgy gondolom nők többségénél jobb. Nem az igazi, lehet rajta változtatni de nyitott vagyok sok új dologra.

De már most 2-3 férfitől kapom meg, hogy igazi r.banc vagyok mert szeretem a sexet és napi többször is élvezem. De mindig csak 1 partnerrel.

Vagy vegyek vissza és legyek prűd mert a nagy száj ellenére mégis ez kell a pasiknak?


júl. 4. 08:31
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen rendben vagy így, én csak örülök annak, ha egy nő érzéki és lehet vele élvezni a szexet!

Az viszont már most borítékolható, hogy a pároddal emiatt bizony szakadás lesz, ha ő ilyen marad.

júl. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!