Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már az is baj, hogy egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már az is baj, hogy egy nő nem frigid az ágyban és szereti az összebújást?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem, tök jó szexuális életünk párommal. Reggel este volt összebújás, amit szemmel láthatóan ő is élvezett.

Napokban egyre többet mondja, hogy nekem nem számít más csak, hogy farok legyen bennem.

Fantáziám is úgy gondolom nők többségénél jobb. Nem az igazi, lehet rajta változtatni de nyitott vagyok sok új dologra.

De már most 2-3 férfitől kapom meg, hogy igazi r.banc vagyok mert szeretem a sexet és napi többször is élvezem. De mindig csak 1 partnerrel.

Vagy vegyek vissza és legyek prűd mert a nagy száj ellenére mégis ez kell a pasiknak?


júl. 4. 08:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%
veled nincs baj
júl. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező: ne foglalkozz idiótákkal, az igazság az, hogy egy normális ffi számára az ilyen női hozzáállás egyenlő a főnyereménnyel!
júl. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
85%
Márpedig ha nem egyeznek az igények, az folyamatos konfliktus forrása vagy lejjebb adod és beletörődsz, vagy előbb utóbb tönkre fog menni. Általában utóbb. Akkor meg szidhatod magad, hogy mennyi évet elpocsékoltál hiába...
júl. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
79%
Nem veled van a baj, hanem a pasid libidójával. Nem bírja lágyékban a tempót. Nagyobb bibi, hogy a pasid ilyeneket szól be, egy idióta f.sz aki sértegeti a nőjét, akit elvileg szeretnie, kényeztetnie kellene.
júl. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
70%
Cseréljünk. Én pont azt szeretném ha így viselkedne a feleségem.
júl. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
22%
Ez már nimfománia.
júl. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Nimfó lennék azért, mert szeretem a szexet?

Nem ez tölti ki az életem részét. Vannak programok, van munkám, hobbim.

Nem 0-24-ben d.gnék csak, de ha látom például páromat a zuhany alatt, hogy mossa a férfiasságát, igen megkívánom. Vagy filmnézés közben érzem a meztelen mellkasát a hátamon akkor is.

De egy bevásárlás közben nem mászok rá, hogy márpedig most azonnal teperj le.

De akkor megpróbálom csökkenteni a vágyamat.

júl. 4. 12:15
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
17: nincs veled semmi baj. A pasid az, aki nem normálisan viselkedik. Én a helyedben elgondolkodnék, hogy meddig mehet így egy kapcsolat...
júl. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
#17: Kérdező, ne egy provokátor válaszála figyelj, hanem nézd meg mit ír a többség és hogy melyik válasz milyen értékelést kapott.
júl. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
17: Nehogy megpróbáld csökkenteni a vágyad, mert ez a normális. A férfiak 99,9%-a ezt szereti és erre vágyik. Egy idióta miatt ne te változtass. Meg aztán a vágyak nem olyanok, amin csak lejjebb csavarsz egy potmétert és máris kevesebb.
júl. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!