Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már az is baj, hogy egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már az is baj, hogy egy nő nem frigid az ágyban és szereti az összebújást?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem, tök jó szexuális életünk párommal. Reggel este volt összebújás, amit szemmel láthatóan ő is élvezett.

Napokban egyre többet mondja, hogy nekem nem számít más csak, hogy farok legyen bennem.

Fantáziám is úgy gondolom nők többségénél jobb. Nem az igazi, lehet rajta változtatni de nyitott vagyok sok új dologra.

De már most 2-3 férfitől kapom meg, hogy igazi r.banc vagyok mert szeretem a sexet és napi többször is élvezem. De mindig csak 1 partnerrel.

Vagy vegyek vissza és legyek prűd mert a nagy száj ellenére mégis ez kell a pasiknak?


júl. 4. 08:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
6%
Igen. Rib anc vagy.
júl. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen mindegy mire vágysz, mit szeretsz, hányszor szereted, hogy szereted, mindig is lesznek olyanok, akiknek nem felelsz meg.

Ne foglalkozz velük!!!! A te életedet éld úgy, ahogy neked jó (kivéve persze, a másoknak való ártó szándékot, bár ezzel senkinek nem ártasz)

júl. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Igazi nő vagy!Csak így tovább.
júl. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%

Az ilyen nőket el jegyezni szokták villámgyorsan nem kritizálni.


Biztos vagy benne, hogy bántó szándékkal mondta?

júl. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem egy igazi nő vagy aki nem fél megélni a vágyait,nagyon jól csinálod és ne hagyd hogy ettől elvegyék a kedved.40/f
júl. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%

Nem, ez nem baj. Csak az irigy/kisfarkú/ronda/szűz (nem kívánt törlendő) pasik tartanak ribizlinek, mert nekik semmilyen nő nem jut.

Tudod, a lúzer pasiknak mindig az a r.bi, aki pont velük nem hajlandó...

júl. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
Cseréld le a pasidat egy normálisra...
júl. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%
Dehogy, az összebújás a legjobb a végén. Én imádom.
júl. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

5 éve vagyunk együtt párommal és 3 éve élünk együtt.

Tényleg amikor lehetett összebújtunk. (sz.xeltünk). Nem volt rá panasz. Mostanában egyre többször van az, hogy nincs neki kedve, fáradt stb.

Én sajnos ugyanúgy kívánom mint eddig. Nem kerestem és nem is akarok másik férfit keresni azért, mert tényleg annyira nem bírnék magammal.

Igen szeretem, kívánom a sexet. De csak azzal akit szeretek. Azzal szeretem is megélni. De úgy érzem ez már nekik nem jó.

Ugyanez volt előző kapcsolatban is. Először de menő, de jó, örülök, hogy végre találtam ilyen csajt. Csak hosszútávon mégsem felelek meg az elvárásoknak.

júl. 4. 08:56
 10/21 anonim ***** válasza:
59%
Nincs veled semmi baj.
júl. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!