Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűzen szeretnék megnősülni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűzen szeretnék megnősülni, de ha nem vagyok hívő/vallásos, akkor hol és hogyan találhatnék olyan nőt, aki szűzen menne férjhez?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok.

júl. 2. 10:44
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
78%

Elég aok buta, álszent nő van sajnos, szóval biztos fogsz ilyet találni.


De van az értelmesebbik fajta, aki mondjuk aszexuális és ezért nem akar szexet. De az később se fog.

júl. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 Antiszociális lény ***** válasza:
83%

Életed legrosszabb döntését követnéd el, ha ezt megléped. Mi van akkor, hogyha nem jó a szex a másikkal?


Ragadsz életen át egy olyan kapcsolatba ahol soha nem élvezitek igazán a szexuális életet vagy elválltok?


Mindenesetre a te döntésed, de aki így gondolkozik az valószínűleg vagy vallásos vagy mentálisan vannak problémák. Szóval kétlem, hogy találsz olyat akivel ezt gond nélkül meg tudod tenni.

júl. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
7%
#2 már miért ne lenne jó valakivel a szex?
júl. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 Antiszociális lény ***** válasza:
75%

#3


Nem mondtam, hogy nem lehet jó, de akkor is felelőtlenség úgy összeházasodni, hogy az intimitás ezen fajtája nem volt köztetek. Az pedig közel sem biztos, hogy automatikusan jó lesz együtt.

júl. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
78%
Én is azt mondom, hogy a legnagyobb hülyeség. Amúgy mi az oka??? Nem vagy vallásos, akkor mi? Kicsi a phötsöd és rejtegetni akarod a csaj elől? Aztán majd nászejszakán jól megleped szegényt? Ne hidd, hogy nem fog elválni tőled...
júl. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
76%
Pszichiáter kell neked bro, nem nősülés...
júl. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
19%
#4 de miért kellene automatikusan jónak lennie?
júl. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
74%

Neki jó lesz, négy lökés után.

A menyecskének meg nem lesz jó.

Aztán majd keseregnek, hogy ki kellett volna próbálni mással is.

De sok szerencsét, nagy az isten állatkertje, van bőven hely.

júl. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 Antiszociális lény ***** válasza:
75%

#7


Nem értem mire akarsz kilyukadni.


A szex lehet jó, vagy lehet rossz valakivel. Nyilván egy bizonyos ponttól lehet javítani és összeszokni, ráérezni arra, hogy a másik fél mit hogyan szeret, de a rosszból ritkán lesz jó. Az pedig továbbra is hülyeség, hogy két ember úgy házasodjon össze, hogy nem volt meg a szex köztük.


Nem is értem a mai modern világban hogy gondolhatja bárki, hogy ez elfogadható. Ez akkor volt divat amikor a nőket semmibe vették és mindegy, hogy milyen volt számára a szex. A dolga úgyis csak az volt, hogy nevelje a gyereket, meg kiszolgálja a férjét.



Ha meg megvan a vonzalom valaki iránt és kívánod őt akkor mi a fészkes fenének sanyargatnátok magatokat azzal, hogy nincs szex, még nem volt meg a házasság?


#2 voltam.

júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
0%
#9 de miért lenne rossz valakivel a szex?
júl. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!