Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Randizgatok egy sráccal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatok egy sráccal, többször aludtunk már együtt, de még nem próbálkozott be. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

júl. 1. 14:18
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
100%
#39: Azért olvasd már el azért miket írtál, mert az előbb nagyon nem így nyilatkoztál, nem hinném, hogy az szimpatikus lett volna bárkinek. Elég lenézően írtál a srácról, most nem mintha mi azt megtudnánk mondani mi az oka, hogy miért nem lépett még, nem biztos, hogy csak azért mert szűz. Full úgy hangzott, hogy elkönyvelted magadban, hogy ő biztosan szűz és majd emiatt elhagy. Nem is csodálkozz, hogy ilyen válaszokat kaptál, hiszen ezt provokáltad ki magadnak.
júl. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:
#41 de abban mi provokatív van, ha nem feltétlen akarok szűz pasit, mert volt már ezzel rossz tapasztalatom?
júl. 1. 15:33
 43/53 anonim ***** válasza:
100%
#42: Volt pedig egy stílusod, ne is tagadd.😂 Ha egy srác beszélt volna így egy szűz csajról, akkor fogadjunk te is oda lennél meg vissza, hogy milyen dolog ez.
júl. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
100%

Hát, kérdező... van egy olyan érzésem, hogy egyáltalán nem bátorítod.

Az egyenjogúságot is fel kellene fognod végre.

PONT ANNYIRA lehet neked is kezdeményezni, mint neki. Ez az egyenjogúság, ha te mást mondasz, az meg NEM az egyenjogúság.


Megmutattad neki legalább a melled? Vagy odatetted a kezét? Vagy legalább odahajoltál hozzá egy lenge ruhában?

Vagy legalább beborítottad az ágyba? Vagy bármi mást csináltál már, amiből gondolhatja, hogy vágysz rá?

júl. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:
#43 nekem tökmindegy. Én meg sok pasival voltam, rólam meg emiatt mondhatnak dolgokat, de nem érdekel. Csak az hisztizik be mások véleményén, akinek törékeny az önbizalma.
júl. 1. 15:43
 46/53 A kérdező kommentje:
#44 figyi, annyit érts meg, hogy nekem nem kell olyan pasi, aki még kezdeményezni is fél. Annak jó eséllyel olyan önbizalomhiánya van, amiből később is problémák lesznek a kapcsolatban. Pl. féltékenykedés. Nekem ez nem hiányzik.
júl. 1. 15:45
 47/53 anonim ***** válasza:
100%
#45: Mint te pl? Mert nekem nem úgy tűnt, hogy te nem hisztiztél volna be, egy csomó normális választ is kaptál, azokról miért nincsen szó?
júl. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
100%

#39 Ne haragudj de tényleg undorítóan ellenszenves vagy.


- majd 1 év múlva rájön a “ki akarok próbálni más lányokat is” bolondéria…ezt már átéltem az első barátommal, nem kérek repetát.

(1x előfordult már elítélsz mindenkit)


- egy szűznél 20x nagyobb rá az esély, mint egy tapasztaltabbnál

(20x több?? Tehát pont 20 pasival voltál ebből egy volt szűz?)


- szokott állni neki, szóval nem hiszem, hogy meleg

(fényezed magad?!)


- én biztosan nem fogok kezdeményezni

- nem fogok kezdeményezni, jóhogynem majd én is dugjam meg?😂

(Na hercegnő, kényes kis pcsa, egy rámarkolás se megy? De finnyás valaki.)


- én sok pasival voltam már, ezért se tudom hova tenni, hogy mire vár

(Bevallottad, hogy sok pasival voltál, ami tipikus ismertetője a lotyóknak)


- én is gondoltam rá, hogy lehet kicsi :/

(Nyilván, egy agyonhasznált pinában eltűnik a kicsi f-sz.)


- gondolom itt a többség szűz

(Szóval te leszűzheteted a többséget csak mert értelmesen gondolkodik... De ha téged ennyi undorító beszólás után valaki lelotyóz az már bűn?)


- Amúgy egy csinos lány vagyok, nála jobb pasijaim is voltak, nem hinném, hogy ne jönnék be neki.

(Az önbizalommal semmi baj nincs, de ez már gáz. Kb lesz-roztad a pasit.)


Remélem, ez már kielégítő válasz volt. Bár, azt hiszem most jön a "jaj ez túl hosszú el se olvastam 😂" válasz.



De ha végig olvastad válaszolj kérlek:


TE Mit is akarsz te tőle valójában? Kapcsolatot vagy csak dgni? Bssza a csőröd hogy nem lógatta még be?? Talán csökkent az önbizalmad?

júl. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim válasza:
89%
Szegény srácnak menekülnie kéne. Tipikusan az a nő vagy akinek csak elvárásai vannak de te magad semmit nem tennél bele a kapcsolatba.
júl. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
0%
Egy szégyen az ember egy lúzer, ffival kezdj,szànalom egy puhapöcs...
júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!