Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Randizgatok egy sráccal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatok egy sráccal, többször aludtunk már együtt, de még nem próbálkozott be. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

júl. 1. 14:18
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
61%

Ez a többször elég tág fogalom.

Mennyi pontosan? 2-3? Még beleférhet. 4-nél több... Itt nem csak a pasival van a baj. Tényleg elég fura, hogy egy pasi nem próbálkozik be már a 2. de leginkább a 3. "együttalvásnál", de azért tegyük hozzá, egy szexhez két ember kell. És ha eddig ő nem próbálkozott (az előttem leírt indokok miatt; szűz, komplexusai vannak mert pl kicsi a farka és tudja, hogy benned már kettőnél több fordult meg, esetleg tisztel és nem szeretné elsietni, nem akar tőled semmit, meleg, csak fél bevallani magának vagy 0,0001% házasságra tartogatja magát), akkor lehet ideje neked lépni kis anyám. Női egyenjogúságot akar minden nő, nem ciki kezdeményezni. Csók közben kezd el húzgálni, kiderül mi van.


Az pedig, hogy nem akarsz szűz pasit, jó lesz minél hamarabb tisztázni, mielőtt sokat költ rád kis szex reményében. Amúgy meg egy tapasztalt pasinál nagyobb az esély, hogy dobbant. Tudja, hogy van tőled jobb és elindul megkeresni. :D

júl. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
82%

#7: Hagyjuk már, sztm mindenkinek egyértelmű aki olvassa ezt, hogy te leszel az, aki otthagyja a srácot másért.


Ezt pedig azért írom, mert én meg azt tapasztaltam, hogy az a nő aki már nem szűz 20x nagyobb eséllyel lép le. Ennyit erről.

júl. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:
#21 nem fogok kezdeményezni, jóhogynem majd én is dugjam meg?😂Én férfival szeretnék együtt lenni, nem egy félős kisfiúval. Az egyenjogúság téma meg annyit jelent, hogy én is elmehetek dolgozni és szavazhatok, nem pedig azt, hogy farkam nőtt és az én dolgom lenne férfiként viselkedni.
júl. 1. 14:52
 24/53 anonim ***** válasza:
77%
Pff... Mindig a lotyók fogják ki a rendes pasikat. Igazságtalanság. 🤮
júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
83%
Ugye vágod, hogy 18+ éveseknek van a kategória nem a 14 éves ribncoknak? 😂
júl. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 A kérdező kommentje:

Tehát aki szereti, ha egy férfiban van határozottság, az lotyó, aki meg egy félős határozatlan srác, az meg mindenképp “rendes”.


Látom jó helyre írtam ki a kérdést, gondolom itt a többség szűz…

júl. 1. 14:56
 27/53 anonim ***** válasza:
92%

#26: Nagyon fiatal lehetsz még és éretlen. Adtál neki bármi jelet egyáltalán? Csók volt már?


Én amúgy voltam hasonlóan egy lánnyal, de nem azért nem léptem, mert nem mertem, hanem mert nem tetszett, megcsókolni se tudtam mert nem vágytam rá. Pedig nem csak egy randira mentem el vele, de végül megmondtam neki, hogy bocs nem.

júl. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:
#27 milyen jelet kéne adni azon kívül, hogy elmegyek vele randikra? Mi a fenének aludnék vele meg randizgatnék, ha nem akarnék semmit..? Amúgy egy csinos lány vagyok, nála jobb pasijaim is voltak, nem hinném, hogy ne jönnék be neki. Vagy ha nem, akkor mondja meg és kész, ne rabolja az időmet.
júl. 1. 15:07
 29/53 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan gondolja a kapcsolatotokat, nem akar elijeszteni, nehogy azt gondold róla, hogy csak " azt" akarja.
júl. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagyunk szüzek csak nem vagyunk rbancok mint te. :D (Ha egyáltalán lány vagy, amiben már nagyon kételkedem...)


Valaki veszi a fáradtságot, ír neked egy normális kommentet erre azonnal leszavazod 3 fiókból. Undorító vagy. 🤮


A lotyó jelzőt pedig azért kaptad, ahogy mással beszélsz, semmilyen válasz nem jó neked, írtad, hogy sok pasival voltál, hogy nem kell neked szűz pasi (csak a pénze)... Szóval nem azért vagy lotyó, mert a határozott pasikat szereted, hanem a személyiséged miatt, amiket eddig írtál, nem győztek meg az ellenkezőjéről.

júl. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!