Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl szűk vagyok és nedvesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl szűk vagyok és nedvesen is csak többszöri próbálkozásra megy be és nagyon feszít fáj pár percig? Több emberrel is ez volt a tapasztalatom

Figyelt kérdés
2022. szept. 9. 13:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Előtte volt kellő izgatás, kényeztetés, ujjazás?
2022. szept. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ezzel küzdök

Bármennyire legyek nedves egyszerűen küzdés a behatolás feszít és fáj .. teljesen elveszi a kedvet . Mert a férfi partner meg nem akar fájdalmat okozni .

Én meg bűntudatból inkább azt mondom hagyjuk és végig viszem kézzel vagy szájjal .


Egyszerűen gyűlölöm magam h nem tudom élvezni az aktust .

Pedig akarom kívánom

De nem megy .


N

2022. szept. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Életkort írhattatok volna, és egy vastagságit is, ami már problémát okoz.

Enélkül a megoldást keresni is nagyon nehéz.


29/F

2022. szept. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

3as


28 éves vagyok

Általában átlagos mérettel volt dolgom de nem merem le a vastagságot szóval nem tudom


Tálán 1x volt vékony szerszámmal dolgom amivel nem fájt viszont annyira túl idegesítettem magam h nem is tudtam arra koncentrálni h élvezzem.

2022. szept. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

Értem. Hát ha ennyire túl idegesíted magad miatta, akkor ott lent sem vagy elazulva. Mondhatnám szinte, hogy beszűkülsz.

Maszíroztasd meg magad. Ha tejesen ki tud kapcsolni, akkor próbáljon meg erotikus masszázst csinálni. És csak aztán behatolni. Amikor már nagyon kívánós vagy. (: Szoktál nagyon kívánós lenni? 😋

2022. szept. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért fáj, mert rá vagy görcsölve, nem tudod elengedni magad. A vagina képes tágulni. Gondold el: egy csecsemő feje is kifér rajta, márpedig az háromszor vastagabb, mint bármelyik pénisz.

Legyen meg a megfelelő hely, nyugalom, hangulat, legyen elegendő idő fordítva az előjátékra és akkor rendben lesz. Az, hogy az átlagnál szűkebb vagy, még jó is lehet. Nekem egy szűk barátnőm volt, hát, valami iszonyat jó volt, mikor behatoltam. De ő élvezte is, mert el tudott lazulni és tocsogott a nedvességtől.

2022. szept. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Kár volt ide keverned a szülést... Abban a fajta tágulásban speciáis hormonok is részt vesznek, amik csak az utód világrahozatalában vesznek részt, nem a fogantatásban, és a nemi aktusban. Arról meg már nem is beszélve, hogy milyen a nő feje amikor éppen szül. Az nem épp az “el vagyok lazulva” vagy épp a “nyugalom kicsi szigete” szituáció.


29/F

2022. szept. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Bárcsak találnék egyszer egy ilyen nőt. Vékony a farkam, de legalább rövid (12cm:/) 32f
2022. szept. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

6os Van gyerekem

De nem tudtam megszülni hüvelyi uton


A masik hogy a szexet és a szüléstb ne említsd egy lapon mert a kettő rohadtul nem ugyanaz

2022. szept. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem vagy túl szűk csak vagy a partnereid nem voltak elég türelmesek (és figyelmesek hogy el tudjanak lazítani), vagy te nem tudod magad megfelelően elengedni.

#2 ez egy erős mentális blokk, nem kellene így lennie!!! Ne mondj le a szex, a dugás öröméről!

2022. szept. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!