Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl szűk vagyok és nedvesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl szűk vagyok és nedvesen is csak többszöri próbálkozásra megy be és nagyon feszít fáj pár percig? Több emberrel is ez volt a tapasztalatom

Figyelt kérdés
2022. szept. 9. 13:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

10es.

Aranyos vagy de igazaból annyi csalodás kudarc ért hogy ott tartok hogy inkabb kiverem leszopom csak ne keljen vetkőzni meg maceráskodni . A pasik nem érnek rá türelmesnek lenni ők bszni akarnak .

2022. szept. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
#11 akkor ne kóbor numerát keress aki csak a lyukat látja benned
2022. szept. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

11: Ezt te sem gondolgatod komolyan. Gondolj csak bele... Te leírtad hogy neked a saját szemszögedből milyen a szexuális légyottod. Ehhez társul az amit mondasz, hogy a férfiak baszni akarnak.

Ez egy párhuzam, a te tapasztalatod.

De hallottál olyanról, hogy a nő már tocsog a saját nedvétől, és sikongat az élvezettől amit egy férfi okoz neki a farkával. Utóbbi férfi nem csak baszni akart, hanem örömet okozni a kedvesének. Nem minden férfi egy állat, és van olyan is aki felül tud kerekedni az ösztönein, és a nő öröme is fontos a számára.

2022. szept. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

12 kapcsolattal nem terhelnék senkit


13 hallottam csak nem tapasztaltam

2022. szept. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
14: :/
2022. szept. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#14 ja ha neked "teher" ha olyan pasival vagy aki szeret is, oda akar rád figyelni nem csak egy nettó lyuknak tekint akkor ne csodálkozz hogy csak b.szni akarókat fogsz ki.
2022. szept. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem kell mindjárt feladni, elkeseredni.

[link]

Lehet kapni kifejezetten erre a célra tervezett eszközöket, amit sok nő sikeresen használt.

2022. szept. 10. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17: Igen, ez megoldás lehet.
2022. szept. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Irojon már egy ilyen szűk nő!!
2022. szept. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!