Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Randizgatok egy sráccal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatok egy sráccal, többször aludtunk már együtt, de még nem próbálkozott be. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

júl. 1. 14:18
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:
#29 lehet. Najó, igyekszem türelmesebb lenni. Lehet hosszútávon megéri.
júl. 1. 15:10
 32/53 anonim ***** válasza:
82%
Hat nem te leszel neki a nagy o...ezt mar larom elore :))
júl. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:

“Valaki veszi a fáradtságot, ír neked egy normális kommentet erre azonnal leszavazod 3 fiókból. Undorító vagy. 🤮”


Ez az egy fiókom van…üldözési mániás vagy?

júl. 1. 15:11
 34/53 anonim ***** válasza:
60%
🤮🤮🤮🤮🤮 A kerdezonek :P
júl. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
85%
#32 Ez senkinek, amíg fel nem nő. 12 éves kislány akin átment a fél suli.
júl. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 A kérdező kommentje:
#35 beteg vagy, hogy egyáltalán ilyenre gondolsz egy 12 évessel párhuzamban.
júl. 1. 15:14
 37/53 anonim ***** válasza:
87%

#28:

Eltudom képzelni milyen lehet veled egy ilyen randi. Hát rajtad nem lehet segíteni akkor, sajnálom a srácot, akármi is legyen az oka, hogy miért nem lépett még. Volt már dolgom hasonlóan viselkedő nőkkel, volt olyan is hogy felálltam, mert már nem bírtam tovább elviselni ezt a hozzáállást, annyira más volt az értékrend, meg a hozzáállás.

júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
85%
#30: Nekem is az a benyomásom az írása alapján, hogy nagyon öntelt és azt várja hogy minden pasi a lába előtt fog heverni, mert ő mennyire szép. Ha nem veti rá magát egyből, 0-24-ben ír neki stb, akkor nem jó neki. Nyilván számos oka is lehet annak, hogy miért nem lépett még a srác.
júl. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:
Amúgy most komolyan azért kell valakit lotyónak tartani, mert nem értem, hogy többszöri együttalvással sem akar kezdeményezni nálam valaki és agyalok, hogy most akkor nem kíván, vagy magában nem bízok, vagy mi van? Most komolyan erre az a megoldás, hogy el kell hordani mindennek?
júl. 1. 15:20
 40/53 anonim ***** válasza:
62%
Értelmileg hol tartotok a sráccal? Vallott már szerelmet vagy mondta, hogy szeret? Lehet, hogy tényleg csak egy kis idő kell még neki, és kezdeményezni fog. Bár több együtt alvás után, nem tudom mire vár még? 🤗
júl. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!