Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok,milyen az amikor...

Lányok,milyen az amikor menstruáltok?

Figyelt kérdés
Érdekelt mindig hogy ilyenkor csöpög belőletek vagy lassan folyik vagy hogyan történik ez? Érzitek miközben történik a dolog,ha igen milyen érzés?

jún. 30. 23:18
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
50%
Nekem az előtt levő pár nap sokkal rosszabb.
jún. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Szerencse hogy nem lettem nő😅
jún. 30. 23:24
 3/21 anonim ***** válasza:
55%

Mindenkinek más. Én érzem, ha megindul. Szakaszosan jön, ezt is érzem, ha odafigyelek. Nem úgy érzem, hogy csepegne, sokszor ha felkelek reggel és azonnal elmegyek a mosdóba, szó szerint bokáig véres vagyok (éjszakai betét mellett).

Most hiába mondom hogy olyan érzés, mikor nagyon nedvesedsz, nem fogod tudni elképzelni.


Szülés előtt pedig nem egyszer elájultam a fájdalomtól az első 1-2 napban. Szülés után csak a mennyiség lett több, első napon a szülés utáni betét két órán belül megtelik.


Már vagy 15 orvosnál jártam az évek alatt, a férfi nőgyógyászok szeritn túlzok és csak 1-2 teáskanál vér távozik, a fájdalom pedig nem olyan erős, ahogy leírom. A női nőgyógyászok pedig még rosszabb és undorítóbb módon közölték, hogy hazudok.

Egy valaki kezdett el vizsgálódni, semmit nem talált 1-2 apró cisztán kívül.

jún. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Időközönként folyik ki valamennyi lassan, de ha tampont használsz, ebből nem érzel semmit.
júl. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#5

Honnan tudod hogy nem mindenkinek ugyanolyan mint neked? Hiszen nem voltál még más nő helyében..



csak vicc volt😁

júl. 1. 00:19
 6/21 anonim válasza:
62%
Nem csöpög, tényleg olyan mint mikor nagyon nedvesedsz, bár ugye ezt sem tudod milyen. De pl ha hosszú ülés/ fekvés után felállok, akkor én érzem kifolyni az összegyűlt vért. Nekem a kísérő tüneteim általában “puffadás”, marha erős görcsök, első két nap szédülés, hányinger, hányás, étvágytalanság, stb. Nekem általában az egész alhasam görcsöl, és a derekam is fáj. Valamint alapvetően nyűgös is vagyok.😄 De a barátom elég jól kezeli a dolgot, egyáltalán nem szenved, már előre tudja mikor fog megjönni, és hogy ilyenkor mit “kell” csinálni. (Amúgy semmit nem várok el.)
júl. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
46%
#10 maga a nedvesedés egy semmilyen érzés, ha nem párosul felizgulással.
júl. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
34%
De csak akkor van nedvesedés ha felizgulás is xdd
júl. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
63%
#8 kicsit vagy csak eltévedve.
júl. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%
Ismerek olyat, akinek 2-3 napos, gyenge és tök jól elvan vele, nekem sajnos elég erős, ha felállok, megyek akkor még jobban folyik és vagy 6 napig tart, nyáron ez különösen rossz, de ez van. Nőnek születtünk.
júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!