Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez az érzés a...

Mitől lehet ez az érzés a fejemben?

Figyelt kérdés

Migrénes vagyok, viszont ez teljesen más. Semmiből előtörő éles nyilalás főleg a halánték részemen és a homlokomnál. Mintha valami nyomná belülről és szétakarná robbantani. Szédelgés és tompa látás kíséri, illetve 70%-ban hányás is. Nagyjából két hete van ez.

Egyik nap olyan rosszul voltam bementem a kórházba, kaptam infúziót, véreredményemben a crp és a neutrofil számom van megnövekedve. Azt mondták nem igényel további kivizsgálást.



júl. 4. 16:53
 1/3 Senior Séf ***** válasza:
100%
A korod ismeretében talán tudnék tippelni.
júl. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
22, lány
júl. 5. 18:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálad kicsit idősebb lányomnak szoktak lenni hasonló tünetei. Ő nem volt beoltva, sajnos, és elkapta a kovid. Most már második éve tartanak nála, hullámokban törnek rá a posztkovidos tünetek.

Jobbulást, üdv!

júl. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!