Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátlómat a menstruác...

A fogamzásgátlómat a menstruációs ciklus első napján kell elkezdenem, és be is szedtem az első szemeket, de a placebot szedtem be, amit pedig a levél utolsójaként kellett volna beszednem. Kérdés a leírásban?

Figyelt kérdés
Most folytassam a gyógyszer szedését, vagy várjam meg a következő menstruációmat és kezdjem el újra? Gondolom most akkor ha nem menstruálok már, akkor nem szabad bevennem azt, amit a menstruációs ciklus első napján kéne bevennem. Így hat e? Remélem érthető a kérdés

júl. 4. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány placebo szemet szedtél be, hanyadik napján vagy a ciklusodnak?
júl. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
4 placebót, az ötödik napon vagyok és beszedtem egy rendeset is, mert utána realizáltam, hogy a négy különböző színű nem a kezdést hanem a befejezést jelezné
júl. 4. 22:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szedd tovább a hatóanyagos tablettákat, de két hétig kiegészítő védekezés kell. A 4 placebo helyett a végén meg értelemszerűen ne szedj be semmit.
júl. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor fogamzásgátlót szedtem nyilakkal betűkkel meg volt jelölve, hogy még véletlen se keverjem össze. Mostmár nincs?
júl. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Most kezdted szedni de már elrontottad. Ebből kiderült hogy ez a védekezési módszer nem neked való. Hagyd a fenébe az egészet mert még a végén terhes leszel.
júl. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

De miért szedtél be egy rendeset is? Mert az lett volna a legegyszerűbb, ha hagyod a fenébe, és a következő menstruációnál kezded el normálisan. De bocsi, azt se értem, hogy lehet placebóval kezdeni, más színűek, és 1. használat előtt nagyon alaposan átolvastam, mit hogy kell.

3: Én így nem 2 hetet, 1 teljes levelet mondanék.

4: Az összeset nem tudom, de pl. a Roxanelle-nél, amit én szedek, jó ideje már nincs se nyíl, se matrica a dobozban (amivel ugye a napokat lehetett jelölni).

júl. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Hogyha neked már a legelső alkalommal a legelső szemnél sikerült elrontani - megjegyzem, nem tudom, hogyan, mert nyilakkal van jelölve a sorrend, akkor talán nem kellene fogamzásgátlóval védekezned.


Nem rosszindulat, hanem tény.

júl. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Én azért nem vonnék le ilyen messzemenő következtetéseket... Kicsit túlzásba esnek itt egyesek. Mindenki hibázhat, pont ugyanúgy az első alkalommal, mint a sokadiknál. Nem kell egyből feladni. Nyilván ha sorozatosan nem megy, akkor el kell gondolkodni rajta.
júl. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as, ezzel csak az a probléma, hogy aztán majd jön ide nyávogni, hogy ő terhes lett - mert kapásból eltoszta a gyógyszer szedését.
júl. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem, az enyémen nincsenek se nyilak, se semmilyen megkülönböztető jel. 8-as, köszi az empátiát:)
júl. 14. 04:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!