Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányokra bárki tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányokra bárki tud regisztrálni?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam hogy elkezdem, olyan lehetőségem van ilyenkor hogy csak hétvégen, heti egy emberr, és csak fiatalt válallnék?

19 éves vagyok de én max 25 évessel szeretnék es olyannal aki néz is ki valahogy



jún. 27. 11:58
1 2
 1/18 Antiszociális lény ***** válasza:
100%
Igen, bárki tud, de fizetős az oldal, tehát nem "ingyenesen" tudsz ott hirdetni.
jún. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Heti 2000 Ft-bol amit osszecumizol nem fogsz tudni megélni
jún. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
És hogy gondoltad, amikor megjön a kuncsaft a leegyeztetett találkára, és nem az ínyedre való, simán rácsukod az ajtót?
jún. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Ez a szakma pont nem erről szól.

Aki neked kell, az kap olyan csajt ingyen is, mint amilyen te vagy.


Hobbiqrváknak amúgy sem a rosszlányok való.

jún. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Én csak kinyalnálak, ha érdekel, de 38 vagyok, és ronda
jún. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Ja, gondoltad helyes jóképű 25 éves srácokkal szexelsz pénzért..

Ne viccelj, ők épp ingyen is tudnak dugni valakit. 😂

De jól eltervezted, ez így nekem is tetszene, csak olyanokkal szexelni pénzért, akikkel megtennem ingyen is.

jún. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
azok az emberek akik hozzád jelentkeznek azon az oldalon van oka hogy miért ott keresnek: máshol nem tudnak teljesíteni, vagy fura szokásaik lehetnek.. jó 1,2x lehet hogy van "normál" férfi is a jelentkezők között, de nem hiszem hogy gyakori.. főleg ha ilyen válogatós vagy nagyon nehezen tudnál összeszedni pénzt.
jún. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%

Ott nem csak olyanok jelentkeznenek aki fiatal meg apolt.

Ha van kedved irj, 25 vagyok. Bar nem fizetnek ilyesmiert, mert nezek ki olyan jol hogy ingyen is kaphatok nöt aki szeretne velem.😄

jún. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%
Eeeez hülye... álomvilágban élsz.. ja persze. legyen úristen de jó pasi, fizessen milliókat, ja és dugni se akarjon...
jún. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
44%

Mokas kerdes :DD

Elottem mar mindent leirtak. Esetleg ha extra dolgokat bevallalsz ugy lehet meg talan eselyed, mondjuk bdsm, pisiszex, anal, stb..

jún. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!