Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magyar huszonéves fehér bőrű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dorci1999 kérdése:

Magyar huszonéves fehér bőrű lányok, ti lefeküdnétek cigány pasival?

Figyelt kérdés

jún. 26. 21:04
1 2 3 4 5 6
 51/59 Whitewolf19 ***** válasza:
19%

Most ezzel akarsz jönni milyen diplomád van?

Történész szakon végeztem, korábban pedig rendészetben dolgoztam...

A saját tapasztalatokra építek.. imádom ezt a világ több országában jártam dumàt ... - azért mert mondjuk vegigmész az Európaiaknak fenntartott sétànyokon, nem fogod látni a hely nagy részét... Próbálj meg este letérni az ösvényről , vagy Afrikàban Zimbabwet..

Addig volt biztonságos, még Rodéziàrol beszéltünk...

A fehér Európaiak csak itt vannak biztonságban.. már valahol itt sem.

Nyugat Európából kiszorul az őshonos lakosság,ahol ez megtörténik ott társadalmi züllés lesz úrrá..

Jöhetsz nekem az ostoba szeressük egymást szöveggel,a tények engem igazolnak...

júl. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
28%
Rendőr csaladtagjaim vannak mégsem ilyen rasszista nácik mint a fajtád..Még egy unatkozó mekis bölcsész..
júl. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
83%
51! 14 éve élek Írországban,biztonságban.Ideje lenne az M1 helyett világot is látnod.
júl. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 Whitewolf19 ***** válasza:
34%

Az én rendőr ismerőseim meg hànynak tőlük ugyanúgy... ;)

Szavazgass csak le, ennyi telik tőled nyomorult életű... ;)

júl. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 Whitewolf19 ***** válasza:
21%

Írországban... :D


Az végül is nem egy sziget igazad van... Nézd meg mi van a franciáknàl vagy a németeknél ..

Hamburgban se jártál még látszik...

júl. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 Rudolf Reichenberg válasza:
50%

Kedves Whitewolf19! Csak magadat égeted a náci baromságaiddal... Képzeld nekem Stuttgart az otthonom és sosem volt atrocitásom a törökökkel és egyéb közel keleti etnikumokkal. Tényleg még abba is bele kell kötnöd egy cigány származású emberbe, hogy nem írja helyesen a vesszőket, stb...? Úgy látom, hogy te a cigányba mindig hibát akarsz látni. Látom megártott neked a NER propaganda, ahogy a magyarok többségének is.

EZT AZOKNAK A MAGYAROKNAK ÜZENEM, AKIK LENÉZIK A NORMÁLIS CIGÁNYOKAT IS ÉS MAGAS RENDŰNEK NÉZIK MAGUKAT, AKINEK NEM INGE NE VEGYE MAGÁRA! :

Összetartás nincsen a magyar társadalomban - ez nagyon hiányos nálatok, a többi 'nagyobb' európai nép ugyanúgy lenézi a magyarokat, ahogyan ti a cigányokat. Magyarok, az országunk sokkal nagyobb területű, mint a tiétek, miért nem harcoltatok érte, mint Atatürk a nagy Törökországért? Persze kérdezhetnék bármilyen negatívumot, az a legfőbb baj, hogy igazából sokkal rosszabbak vagytok annál, amilyennek tartjátok magatokat. Ezeket arra értem, hogy hamar feladjátok, a revíziót is mi csináltuk helyettetek, mert ti képtelenek voltatok rá. Nem kell lenéznetek a cigányokat, mert cserébe mi is lenézünk titeket.

Német F

júl. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
76%
Whitewolfnak megerőszakolta a feleségét egy cigó csóri nő meg élvezte😀
szept. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
Nem vagyok rasszista de semmiképp nem!
szept. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
#56 Te most német, cigány vagy török vagy akkor? 😂
szept. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!