Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magyar huszonéves fehér bőrű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dorci1999 kérdése:

Magyar huszonéves fehér bőrű lányok, ti lefeküdnétek cigány pasival?

Figyelt kérdés

jún. 26. 21:04
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
47%
Imádom, hogy ilyen kérdéseknél mindig a mélyrasszista válaszok vannak hasznosnak értékelve, amikből tisztán kiolvasható, hogy a megírójuk valami genetikai korcsnak tart minden cigányt, és szerinte egy életre beszennyezik az összes valaha volt szexpartnerüket. Ha meg valaki le meri írni, hogy a normálisan szocializálódott cigányokkal nincs baj, akkor az "kuka", "annyit is ér". Aztán persze a náci jelzőt mindenki önérzetesen kikéri magának.
jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
46%

#33: Egyetértek!

Én írtam a 25-ös választ.

jún. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
59%
Inkább felakasztanám magam 🤮
jún. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
54%

Mint cigány férfi írom .

Mivel teljesen kulturált viselkedéssel és családi háttérrel rendelkezem , el sem tudjátok képzelni mennyi magyar barátnőm volt tini koromban.

Bírom hogy csak ilyen mély rasszista válaszok vannak meg hogy minden cigány hajléktalan csöves 2 osztályos ...

Merem állítani hogy különb életem lehet mint akik itt írnak ilyen le súlytó választókat.

jún. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 Whitewolf19 ***** válasza:
70%

Nem kérem ki a "nàci" jelzőt nyugodtan... ;)


Te pedig utolsó, nem tűnsz ki semmivel... helyesírási hibák, vessző hiánya.

Már okàdok a primitív hangszínetek hallatán.

jún. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
77%
Előbb rakok magamba műpéniszt és élem le vele az életem, mint hogy a “C” válaszra nyomjak.
jún. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
0%
36-37 pedig szívesen meg b##nálak titeket :) 🍆🍆
jún. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 Whitewolf19 ***** válasza:
42%

A homoerotikus hajlamaid ne ebben a kérdésben...

Légy inkább hű a családfàdhoz, ami egy szép körforgalom.. ;)

jún. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
48%
#39 Ritka undorító egy ember vagy a válaszaid többsége alapján, nem csak ennél a kérdésnél. 🙃
jún. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 Whitewolf19 ***** válasza:
24%
Ha szerinted és a többi szivárványos multikulturàlis identitás zavaros szerint így van, az nekem csak dicséret.
jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!