Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, kinek mekkora a mellméret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, kinek mekkora a mellméretéhez arányosan a mellbimbója és milyen színű?

Figyelt kérdés
Meg vagy elégedve a kinézetével?

jún. 26. 07:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi rózsaszínű
jún. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
68%
Muta mindenki
jún. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Én még tini vagyok, szóval még változik/fog valamennyit, de jelenleg szerintem arányaiban viszonylag nagy a mellbimbóm és barnás. Ha megkeményedik a mellbimbóm, akkor kifejezetten izgatónak és szépnek találom, de amikor nincs, akkor éppen kedvemtőp függően nem annyira tetszik:/
jún. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
67%
3 as, mennyire tini?
jún. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég kicsi a mellem, ahhoz képest viszont elég nagy a bimbó és az udvar és sötétebb színű. nem annyira tetszik.
jún. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%
3-as,5-ös,pedig szerintem biztosan nagyon szépek,s formásak lehetnek...
jún. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
85D-s mellem van. Nagy bimbóudvarral, ami rózsaszínű. Vicces, de én valahogy nem szeretem. Nem tetszik. Réges kisebb volt. Kényelmesebb volt.
jún. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
7 centis átmérője van a bimbóudvaromnak, tehát elég nagy, meg is jegyzik. Színre világos, de így sem tetszik, bár szerintem úgy ronda a mellem, ahogy van, nem csak ezen múlik. :D
jún. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a mellbimbó szín fétis most?

Nem ez az első kérdés mostanában, amit látok.


F kosaram van, a bimbóm és az udvara közepes méretű, és kicsit lilás.

jún. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Barnás és szőrök is vannak körülötte
jún. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!