Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy a fenébe lehet az hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a fenébe lehet az hogy a többi nőnek szülés után megnő a mellmérete, a feleségemé meg lecsökken?

Figyelt kérdés
Kb egy éve szült, kb egy hónapot szoptatott, és a D-s melleiből mostanra C-s mellei lettek? De miért, amikor az összes barátnőjének meg nagyobb melle lett mint amilyen volt?

2021. máj. 31. 22:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Jó kérdés, engem is érdekelne.
2021. máj. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek nem egyformák. Tucatnyi dolog befolyásolja a mellméretet. Van akinek nagyobb, van akinek ugyanakkora, másnak meg kisebb lesz szülés után. Ezzel nem tudsz mit csinálni, genetika.
2021. máj. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Mármint kisebb méretű melltartót hord, mint szülés előtt? Vagy terhesség alatt megnőtt, most meg kisebb lett és az zavar, hogy megint ugyanolyan méretű, mint volt?

Mellesleg a C kosár is igencsak jó méret;)

A válasz meg valószínűleg az, hogy minden ember más. Nem is mindenkinek lesznek hatalmas tőgyei terhesség alatt. Meg vannak akiknek a szoptatás után elég formátlan lesz a melle sajnos. Ez amit nem túl tapintatosan tejes zacskónak titulálnak. Teljesen ember függő meg genetika az egész. Nem tudom miért vagy fennakadva ilyenen. Mellesleg más nőknek lógós lapos melle lesz a szoptatás után. Örülj, ha a te feleséged ezt megúszta. Egy nehéz és csodálatos időszakon ment keresztül a feleséged, a testét feláldozta, hogy a te gyermeked megszülje. Nem is értem miért a mellméreten pörögsz mikor lett egy édes kisbabád Tőle

2021. máj. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt dobta a gép.

Peches vagy.

Viszont van egy cuki kisbabátok!

2021. máj. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Ez a legnagyobb problémád? Szült neked egy gyereket, szoptatja, kínlódik vele... te meg a melle méretével vagy elfoglalva. Szerencsés asszony :D
2021. máj. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Kisebb méretű melltartót hord mint szülés előtt. Azért ezen pörgök mert tetszettek a mellei, szexuálissan vonzottak. Amúgy pont az egyik "rég nemlátott" osztálytársnője jegyezte meg, hogy most neki van nagyobb melle, és kicsit mintha cinkelte is volna ezzel a feleségem.
2021. máj. 31. 23:08
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

#6: ha jó barát viszonyban van ak, egy ilyen poén elmegy, viszont ha tényleg csak egy régi osztálytárs, akkor az a nő egy rosszindulatú irigy nyomorék. Valószínűleg mindig féltékeny volt a feleségedre, önbizalomhiánya van a mellmérete miatt, emiatt másokat akar cinkelni és kárörvendezik. Szánalmas az ilyen.

Téged meg miért érdekel ki mit mond a feleséged mellére? Sőt igazából neked kellett volna visszaszólni annak a nőnek, letörni a szarvát, hogy bevédd a párod. Felteszem ez nem történt meg.

Melleslegnem gondoltad hogy megváltozik szülés után a párod teste? Akkor minek akartál gyereket, ha ezek ennyire zavarnak?:D te vagy az a férj, aki még a párja súlyát is szóvá teszi, meg sír hogy elhagyta magát a párja a szülés után...

Igazi főnyeremény férj lehetsz a megnyilvánulásaid alapján

2021. máj. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7

Feltettem egy kérdést, mert elgondolkodtatott.

Te meg azt hiszed mindjárt mint pszihologusi diplomával rendelkező elkezdesz Csernus Imrét játszani.

Pont leszarom hogy neked mi nem tetszik, meg hogy mi a véleményed, senki nem mondta hogy engem elemez ki.

Ha a kérdésre nem tudsz válaszólni, ne válaszolj csak menj tovább, köszi!

2021. máj. 31. 23:33
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Süt rólad még az intelligencia is az empátia és odaadás mellett.

Melleseg honnan tudod, hogy nem pszichológus vagyok?:)

2021. máj. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy lefogyott, és a melléről először... Vagy a mellméretcsökkenést okozó hormonok erősebben hatottak, mint azok, amik növelték a mellét szüléskor. Kitudja.
2021. máj. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!