Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szégyelik a férfiak azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szégyelik a férfiak azt hogy remegnek,rángatóznak nyögnek szex, orgazmus alatt. ?

Figyelt kérdés
jún. 25. 22:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sose szégyeltem, akkor jó a szex, ha elengeded magad!


Ez egyaránt igaz mindkét nemre.


Am honnan a kérdés?

jún. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én aztán nem szégyellem, szerintem a szomszédok is tudják, mikor elélvezek. Persze olvastam már ezen az oldalon is, hogy gáz nagyon nyögni, meg sokszor nevetséges férfiaktól, de mivel nekem sokkal jobb érzés így, mintha csendben maradnék, hát pont nem érdekel. Barátnőmet pedig izgatja is szerencsére.
jún. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy kisebbség szorongàsa, téves aggája, nem is tudom, minek nevezzem? Remélem a vàlaszok egyhangúlag càfoljàk a feltevést. Persze én is hallottam ilyet, de az inkàbb az uralkodni vágyàs, tréfàs cukkolás kinyilvànítàsa volt.

Egyszer egy társasàgban szólt egy hölgy: ha arra kerül a sor, a férfiak mind gyàvák, gyengék, sebezhetők!

Ez is csak cukkolás, gyenge provokàció volt, semmi komoly!

jún. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor teljes önkívületi állapotban vagyok, a farkam pedig önkéntelenül pumpálja a spermát, ami szinte fáj
jún. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!