Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak orgazmusa tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak orgazmusa tényleg nem olyan erős, mint a nőké.?

Figyelt kérdés
jún. 24. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ugye egyikünk sem volt még férfi is meg nő is, de szerintem igen, a férfi orgazmus jóval gyengébb. Ezt arra alapozom, hogy sok nő orgazmusát láttam már, és szende lányok is olyan műsort tudnak lenyomni, hogy csak na. A nők meg gyakran mondják, hogy alig veszik észre a férfi orgazmust, csendben vannak, stb. Szerintem a prosztata orgazmus állhat hozzá közel, de az lehet, hogy meg haladja akár. Szóval van igazság, csak nehéz elérni. :)
jún. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
két azonos nemü embernek sem ugyanolyan "erös" az élvezése. Söt! Ugyanannak az embernek sem mindig ugyanolyan. Sok mindentöl függ. Akkor meg honnan lehetne a kérdést megválaszolni korrekt modon? (És egyáltalán, kell-e???)
jún. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Nehéz lenne megmondani,de elképzelhető.Lehet,hogy úgy alakította a természet,hogy a nőknek legyen kedvük szexelni a fajfenntartás miatt.Erősebb orgazmussal áldották meg őket,viszont a férfiaknak meg könnyebben van,ők elmennek ha dugják a nőt.
jún. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Neurológiai értelemben igen, szubjektíven meg ez az amit még senki sem tapasztalt meg mindkét "irányból" 😅
jún. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%
Azért szerintem jellemzően a férfiorgazmus erősebb biztosabb, hiszen annak lényeges evoluciós szerepe van. A nők orgazmusa meg csak úgy véletlenűl alakul ki, de ha nincs, vagy gyenge, az se befolyásolja a szaporodást.
jún. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet tudni, mert nincs olyan ember, akinek mindkettő lett volna már.
jún. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Nekem ugye kunim van és olybá képzelhetitek el a különbséget, minthogy ugyanolyan erős, csak az egyiket koncentráltabban és lüktetősen, míg a másikat mélyebben és szerteágazóbban élem meg.
jún. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!