Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az oka annak, hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy az olyan férfiak mellett elégülük ki nehezen vagy csak részlegesen, akikhez nagyon vonzódok, és erős szerelmet érzek?

Figyelt kérdés
Nemrég zártam le egy 4 éves kapcsolatot, mert nem éreztem magam biztonságban a férfi mellett. Nem akart velem tervezni, és csak elvolt mellettem. A szexben 99%-ban volt orgazmus annak ellenére, hogy közte nem volt tökéletes. Nem úgy nyúlt mindig hozzám. Én akkor lezártam, mert így láttam jónak. Van egy új kapcsolatom egy fiatalabb férfival, akihez nagyon vonzódok már egy ideje. Részben azért is szakítottam az előzővel, meg amit mondtam. Nincs neki nagy szexuális tapasztalata, de nagyon finoman nyúl hozzám. Finoman ujjaz. Folyamatos bizsergést érzek közbe, ami eszméletlenül jó. Jobb, mint az előzővel. Sokat simogat, és szeretget sokáig. Em önző. Teljes orgazmusig nem jutottam el. Voltam már hasonló helyzetben, mikor nagyon tetszett valaki.. Igaz egyszer voltam még vele. Alapjáraton nem voltak az életben orgazmusproblémáim. Képes vagyok rá. Nem hinném, hogy problémás lehetek. Nem szeretnék vele e miatt szakítani.

2023. ápr. 26. 06:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell ismerje a testedet, vágyaidat.


Nekem volt olyan partnerem akinek még soha nem volt orgazmusa magától sem. Próbálgattam a technikákat felül-alul. Itt gondolok fül-nyak, mell izgatásra közben. Rövidebb előjáték, hosszabb előjáték, spontán dolgok, vadabb dolgok...

Aztán végül a suttogások és kimondott szavak nyertek. Nem a szép dicséretek, nem is az alázások, hanem a kettő egyvelege húzta fel annyira.

Izgalmas kísérletezés volt, bár ott ugye még ő maga sem ismerte a testét kellően.

2023. ápr. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%

Mert rá vagy feszülve, hogy "megfelelj" neki, tökéletes legyél neki az ágyba. Talán félsz, ha nem teljesítesz 100% dobni fog...


Pszihológiai dolog...

2023. ápr. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
2 ember azért nem egy nagy minta. Nem biztos, hogy az érzelmeid miatt van.
2023. ápr. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!