Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez mit jelent,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent, valamilyen gátlás lenne bennem?

Figyelt kérdés
Szóval a párommal kb három hónapja van szexuális életünk, de nekem eddig még nem volt orgazmusom. Ma este itt aludt nálam, csak filmeztünk, beszélgettünk, semmi extra. Mikor kikapcsoltuk a tv-t, és ugye teljesen sötét lett a szobában én hozzábújtam, ő pedig még jobban magához húzott. Aztán a felsőmön át simogatta a hasam, melleim, stb, de csak úgy finoman, és puszilgatta az arcom, a fülem mögött, a nyakam. Szinte reflex szerűen nyitottam szét a combjaim, ő pedig elkezdett ott simogatni, de elsőször csak a combom, belső combom stb. Én közben a hátamra fordultam, és ekkor kezdte csak el a puncimat simogatni, suttogva beszéltünk, kérdezte mi esik jól, és ettől, a közelségétől, meg nyilván attól ahogy csinálta, elélveztem, pedig még egyedül is sokkal nehezebben megy mindig. Utána kérdezte, hogy tényleg elmentem-e. Mondtam neki, hogy igen. És ez után folytatta a testem simogatását, benyúlt a pólóm alá, aztán visszatért a puncimhoz. És megint elélveztem. Nem tudom ez miért volt ennyire más, hogy most miért volt ilyen csodás érzés, mikor máskor nem ennyire jó. Szerintetek ennek mi az oka? Honnan tudta vajon, hogy ez lesz a siker kulcsa?!😅 20L

jún. 25. 01:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemhiszem hogY ezt tudatosan tette így. Merő véletlen, de ennek csak örülni kell. Egyébként a lekapcsolt villany, félhomály, ami intimebbé tette a közeget.
jún. 25. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fulár ***** válasza:
88%

Tökéletesen ellalzultál.

Átélted a pillanatot.

A párod pedig gyengéd volt és odafigyelt rád.

Ez is jö példa arra,hogy a jó szex nem egy öröglakat.

Azt az állapotot amibe kerültél lehet tudatosan fejleszteni.

Ellazulni.Nem gobdolni semmire.És csak élvezi és átélni.

jún. 25. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert végre elhitted, hogy te vagy a középpontban és nem neked kell megfelelned, valamilyen elvárásnak. Ez a jó szex lényege, hogy ugyanúgy el tudsz lazulni és élvezni amit tesz veled, mint ahogy te is azt várod, hogy élvezze amikor pl. a szádba veszed a farkát.

Ennyi a titok, semmi más.

jún. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudta csak próbálkozott és sikerült .
jún. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ő tudta, hanem te voltál olyan lelki állapotban.

Elengedted a gátlásaid és jött is az orgazmus.

A nőknél ez sokkal inkább fejben dől el, nem odalent.

jún. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bensőségesebb, meghittebb hangulat volt. Te ilyen romatikus csaj vagy.
jún. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!