Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van az a pont, ahol elkezdenét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az a pont, ahol elkezdenétek árulni a testetek?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva a gondolatától is rosszul vagyok, hányingerem van, hogy egy idegen pasival feküdjek le. De sajnos betegség miatt már nem lehet két munkahelyem, egyből nem tudok megélni, nagyon rossz a fizetés, saját lakásom nincs. Próbálkoztam a szüleimnél, hogy tudnának-e segíteni annyival, hogy néhány alapélelmiszert vegyek és a gyógyszertárba el tudjak menni, de nem segítenek.

Már nagyon a határán vagyok annak, hogy elkezdjem magam hirdetni, fiatal vagyok, talán valakinek erre jó lennék, ha másra már nem.



jún. 24. 21:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Én csak kinyalnálak, ha érdekel
jún. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
58%

Esetleg lenne olyan verziója a "tested árulásának", amitől nem lenne hányingered? Amit esetleg még el tudnál fogadni?

Komolyan érdekel.

jún. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
66%
Így is lehet talán esélyed. Pl. én is örülnék olyan lánynak, aki szexmentes fétisben benne van.
jún. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Én is ajánlottam neki szexmentes dolgot. Nem gondolja komolyan ő sem, ahogy a többi sem. Inkább csak el van keseredve, és ját az agya.
jún. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Sehol

Sose alaznak meg magam ennyire

jún. 29. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
ma 04:45 Vegre egy ertelmes no! A prostitucio gaz dolog! 38/f
jún. 29. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is árulom magamat ugyanennyi idősen. Nem olyan rossz, főleg hogy kihúz a bajból!
jún. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!