Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van az a pont, ahol elkezdenét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az a pont, ahol elkezdenétek árulni a testetek?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva a gondolatától is rosszul vagyok, hányingerem van, hogy egy idegen pasival feküdjek le. De sajnos betegség miatt már nem lehet két munkahelyem, egyből nem tudok megélni, nagyon rossz a fizetés, saját lakásom nincs. Próbálkoztam a szüleimnél, hogy tudnának-e segíteni annyival, hogy néhány alapélelmiszert vegyek és a gyógyszertárba el tudjak menni, de nem segítenek.

Már nagyon a határán vagyok annak, hogy elkezdjem magam hirdetni, fiatal vagyok, talán valakinek erre jó lennék, ha másra már nem.



jún. 24. 21:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
jún. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
23
jún. 24. 21:28
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
De miért nem próbálsz inkább más munkát keresni?
jún. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nincs felénk semmi, próbáltam, de sima érettségivel szakma nélkül nem kellek. Egy munkám így is van, teljes állásban, de kb. minimálbért kapok, semmire sem elég. IR-es vagyok, napok óta nem tudtam tesztcsíkot venni a vércukorszintmérőbe, mert minden olyan drága.
jún. 24. 21:37
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én vagy családtagom egészsége veszélbe kerül és a tb nem támogatja a gyogyászati segédeszközőket/ gyogyszereket/akármit.
jún. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
94%
Ahol csak minimálbérért lehet dolgozni annyira nincs "mozgás" ott kuncsaft se nagyon lesz... Bp-n meg rengeteg melót hirdetnek, nem csak minimálbérért.
jún. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Budapesten az albérlet is kétszer annyi😔
jún. 24. 21:55
 8/27 anonim ***** válasza:
88%

egy 5-10ezres faluban nem lesz kuncsaft.

50-100ezer plusszos helyeken már jobb a helyzet.


De vagy olyan állapotban,hogy hozzád menjenek?

Van időd? Mert az is nagyon fontos,hogy gyakran elérhető legyél.

Az alkalmik urva nagyon bizonytalann kereset.

jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
85%
Sajnálom 😔
jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha már nincsen semmi kiút akkor inkább egy vagy két támogatót keress aki cserébe havonta támogat bizonyos összeggel, így nem kell mindig idegennel és bármilyen jött ment el lefekudni.
jún. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!