Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van az a pont, ahol elkezdenét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az a pont, ahol elkezdenétek árulni a testetek?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva a gondolatától is rosszul vagyok, hányingerem van, hogy egy idegen pasival feküdjek le. De sajnos betegség miatt már nem lehet két munkahelyem, egyből nem tudok megélni, nagyon rossz a fizetés, saját lakásom nincs. Próbálkoztam a szüleimnél, hogy tudnának-e segíteni annyival, hogy néhány alapélelmiszert vegyek és a gyógyszertárba el tudjak menni, de nem segítenek.

Már nagyon a határán vagyok annak, hogy elkezdjem magam hirdetni, fiatal vagyok, talán valakinek erre jó lennék, ha másra már nem.



jún. 24. 21:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
88%
Igen ez leírva nagyon egyszerű,de mire megtalálod azt az 1-2 tamogatót,addig 3x kiraknak az albiból,és még éhen is halsz.
jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
61%
Támogatót nem nehéz találni, csak azt akarni is kell ám!
jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
57%

Ne viccelj, egy rakás olyan hirdetés van. És mivel fiatal a kérdező így szerintem reális. Persze nem mondom, hogy az első kettő máris oké lesz de pár találka, egy kis "szűrés" és akad. És nem kell rögtön lefekudni akivel találkozik(persze lehet is), hisz nem az azonnali szexről van

szó hanem megtalálni azt aki megbízható, elfogadható, nem kihasználni akar stb.. Egy kis emberismeret kell hozzá.

jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
57%
Minimal berbol el sok pasi es meg vannak. Nem lesznek kur,ak :) Mert ok nem tehetik meg de megis meg vannak. Akkor te is megleszel!
jún. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
84%

Igen, számomra nem jelentene gondot a dolog, de nilván nem mondanék igent minden pökhendi tahónak. A többieknek pedig beleadnék mindent, hogy elégedettek legyenek. Amúgy is jó vagyok ágyban.


Sajnos hetero vagyok, és férfi. Szóval így elég kevés esely van, főleg hogy nem hirdetném magam arccal a neten.

jún. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
33%
Én megbasználak de nagyon
jún. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
42%
ma 23:29 Undorito vagy! Mas problemajat kihasznalnad. Meg irta, hogy hanyingere van az egesztol !
jún. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
56%

Szia! Tudom, nem ide illik, de a rokkantsági járadékkal megpróbálkozhatnál. Nem sok, de fix havi összeg, és jobb a semminél. Ha megvan a %-od, akkor simán megkapod, ha jól értelmezem cukorbeteg vagy. Nem tudom hogy erre a betegségre hány % jár. Meg esetleg a közgyógy igazolványt is megigényelhetnéd.

[link]

jún. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Van e az a pont? Szelsőséges országban lehet. Itt? Ugymond Europában? Egyáltalán nincs az a pont.
jún. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb keress egy olyan munkahelyet ami jol fizet, Aldi, McDonalds
jún. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!