Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikortól számít valaki prostit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól számít valaki prostituáltnak ?

Figyelt kérdés

Tegnap este megint eszembe jutott az, ami az utóbbi időben egyre gyakrabban történik velem. Úgy érzem, muszáj kiadnom magamból. Szóval, az utóbbi időben eléggé pénzszűkében vagyok, és az is igaz, hogy mindig is szerettem a kalandokat. Ez a kettő együtt vezetett oda, hogy párszor pénzért szexeltem, de hiszem hogy ettől prostituáltnak kéne tartanom magam. Minden egy buliban kezdődött. Egy menő klubba mentünk a barátnőimmel, és ahogy szoktam, adtam a megjelensémre. Egy szűk, fekete miniruhát viseltem, és hozzá a kedvenc piros tűsarkú cipőmet. Az egész este arról szólt, hogy táncoltunk, nevettünk, és élveztük a zenét. A figyelem középpontjában éreztem magam, és nagyon jól esett a sok elismerő pillantás is. Az egyik ilyen este előtt tindereztem egy kicsit. Megismerkedtem egy jó külsejű férfival, aki elsőre nagyon szimpatikus volt. Egy ideig chateltünk, majd találkozót beszéltünk meg. A klubban találkoztunk először, és eleinte csak beszélgettünk, majd egyre inkább flörtölni kezdtünk. Később felajánlotta, hogy fizetne egy italt, elfogadtam. Majd elég gyorsan a tárgyra tért és elmondtha ha vele tölteném az éjszakát fizetne nekem bőkezűen. Először meglepődtem, de aztán elgondolkodtam. Pénzszűkében voltam, és a kalandvágy is hajtott. Elfogadtam az ajánlatát. Az első alkalom furcsa volt. Egy szállodai szobába mentünk, és bár ideges voltam, próbáltam magabiztosnak tűnni. A férfi kedves volt, és a pénzt előre odaadta. Az egész gyorsan és diszkréten lezajlott. Ahogy végeztünk, éreztem a pénzt a kezemben, ami nagyon is kell. Nem éreztem magam prostituáltnak, csak egy lánynak, aki kihasználta az adott lehetőséget. Ezután még néhányszor megtörtént hasonló helyzet, Csak másik férfiakkal, de ekkor már én is néha felajánlottam a szolgáltatást. A figyelem, amit kaptam, önbizalmat adott, és a lehetőség, hogy könnyen pénzhez juthatok, vonzó volt. Újabb és újabb férfiak jöttek minden este oda hozzám, és az ajánlatok ismétlődtek.

Tudom, hogy sokan azt mondanák, hogy ez prostitúció, de én nem így látom. Nem az utcán állok, nem egy strici futtat, és nem ez az életem. Egyszerűen csak pénzszűkében voltam, és volt néhány kalandom, amiből pénzt szereztem. Minden alkalommal én döntöttem, és mindig csak annyit tettem, amennyit én akartam. Mostanában azon gondolkodom, hogy abbahagyom ezt az egészet. Bár a pénz jól jött, és a kalandok izgalmasak voltak, nem akarom, hogy valaha is azt higgyék rólam, hogy prostituált vagyok.



jún. 19. 18:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
89%
Nem olcsó kurwa vagy, hanem drága kurwa. De attól még kurwa.
jún. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
10%

Döbbenet mennyi lúzer férfi van. Képesek fizetni a szexért, nekem ez annyira hihetetlen.


Nem lennék rá képes.

jún. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
76%
El sem hiszem, hogy ezt képes voltam végig olvasni. Alkalmi prosti vagy. Ennyi.
jún. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
56%
Inkább legyél prosti és pénzért csináld, mint hogy egy hülye qrva legyél, aki ingyen adja.Én ezt vallom.
jún. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
22%
14 Pfffffff Te strici vagy? XD
jún. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon elragadó, ahogy kemény drogosokat idéző vehemenciával zsonglőrködsz a fogalmakkal, amikor csúsztatásról csúsztatásra megmagyarázod, miért nem lettél függője ennek, főleg így a pénzzel együtt. Vakfoltod az emberi tartásod, érdemes törődnöd magaddal ebben az irányban is.
jún. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
34%

#15 Nem, én okos vagyok.

Ha lefekszik egy nő csak úgy valakivel, akkor az buta r*banc, ha pénzt is elfogad, akkor meg prosti.Akkor már az utóbbi sokkal ésszerűbb döntés.Legalább így anyagilag megbecsülik.

A férfiak nem találták volna ki soha a pejoratív "prostituált" jelzőt, ha nekik akárki is hajlandó lenne fizetni a szexért.Ugye, ugye.

jún. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
66%
More.akkor fekszünk le valaki el, ha szimpatikus és van köztünk kémia. Pénzért meg ügye bár mindenkivel lelehet feküdni. More. ......
jún. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
74%
Pénzért dugni r.banckodás, felajánlani, már szolgáltatás, úgy hogy prosti, vagy is egy qrv.lettél. Aki még magának is hazudik. De elmondom, nem ilyen cuki minden alkalom. Néha megfognak nem kicsit alázni, verni, s ha szerencsétlen vagy pont kifogsz egy kuncsaftot. Aki pont egy strici, és be fog állítani a sorba. Az istállójába, főleg ha még ki is vagy pattintva, akkor ki tesz a sor elejére hadd termeld neki a pénzt!
jún. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
46%
Egy újabb est és szórakozás a szokásos helyen a megfelelő ruciban. Tinderen kiszemeltél magadnak újabb jó képű pasast, akivel le is dumáltad aznap estre a találkozót. Kéne egy kis pénz megint és ha már a múltkor bejött a számítás miért ne válna be ismét? Meg is érkezett az Alejandro és egyből szimpatikusnak is találtad. Fergeteges tánc, kis piálás és jó dumcsizást, ahogy ilyenkor lenni szokott. Egyszer csak egy szó hangzik el a pasas szájából kezén össze dörzsölve ujjacskáit: Hotel. Felcsillan szemeidből egy újabb kaland képei, ami után még pénzt is kapsz. Tökéletes! Kielégülsz és még meg is éri. El is mentek hát a barátnőidet és a helyet ott hagyva a kiszemelt négycsillagos búvóhelyre. Be sem kell jelentkezni, hiszen a pasas már késő délután lefoglalta a szobát. Neked semmi mást nem kell tenned, mint szép, jó és csinos vendégként követned őt. Fent vagytok már az ötödiken nyílik a szoba ajtó és már is össze is bújhatnátok akár. Róla annyit tudsz, hogy pénzes és cég tulajdonos. Tehát jó módú, de egyébkét a nevén kívül semmi mást. A pénzt a pasas kirakja az egyik asztalkára, hogy megadja számodra a bizalom tetőfokát. Elkezdtek vetkőzni és már semmi sem érdekel titeket. Ágyra dőlsz követne a pasas, de hirtelen meggondolja magát. Ki kell menni a mellék helyiségbe egy pillanat és vissza tér. Telnek a percek és gondolsz egyet felkelsz az ágyról. Odasétálsz az utcára néző ablak elé, ahol is a földön vannak szerte szórva a ruháitok. Ott van a mobilod is, amit felemelsz rá nézel és bele merülsz. Hirtelen lépéseket hallasz a hátad felől de tudod, hogy ő az. Bepucsítasz és várod, hogy hátulról át öleljen. De hirtelen egy tompa ütést érzel a fejeden és megszűnik a világ. Másnap délelőt Alejandro több nagyobb kofferrel hagyja el a Hotelt. Rólad senki sem tud, hiszen csak vendég voltál ott ráadásul éjjel mentetek a Hotelba. A barátnőidnek sem árultad el, hogy hova mentél a pasassal. Nyomtalanul tűntél el az életből. Hónapok telnek el, míg a nyomozóhatóság rá nem jön abban a bizonyos szálláson tartózkodtál egy olyan ember társaságával, aki hamis személyigazolvánnyal és lakcímkártyával jelentkezett be. A szobában vér nyomokat találnak, ami a tiéd volt. A nyomozást ismeretlen tettes ellen tovább folytatják gyilkosság vádjával, azonban a felderítése kérdőjeles.
jún. 20. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!