Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostiknál mennyire számít a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostiknál mennyire számít a kinézet?

Figyelt kérdés
Nyilván nem az utcaiakra gondolok, náluk semennyire. De egy nagyon szép luxusprostihoz megéri elmenni ha ronda vagyok? Vagy ha én sem nézek ki jól, inkább átlagos csajhoz menjek?

2022. febr. 10. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyénileg változó. Van akit nem érdekel, csak a pénzed, meg van aki megválogatja kivel szexel. Nincs erre általános ökölszabály.

Nyilván a nagyon szép luxus prostik között is van aki lenne veled, jó sok pénzért, meg van aki annyiért sem. Az olcsóbbak talán kevésbé válogatósak, de ez is egyedi.

2022. febr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Te egy befektetés vagy neki nagyon nem érdekli őket csak pénzt látják benned alig várja hogy eltakarodjál
2022. febr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Luxus nemvállal be, engemsem vállalt!
2022. febr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Bár én még csak tervezem a dolgot, de nekem nem számítana a kinézet, ez nem erről szól.
2022. febr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
#3. Mi volt a kifogása ellened? Nem mindegy neki,hogy ki adja a pénzt?
2022. febr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5: vannak akiknek nem mindegy. Ha nincs meg a szimpátia, nem vállal. Jogában áll...

De nyilván vannak olyanok is, akiknek mindegy. De nem általánosítható.

2022. febr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az átlag, egy kicsit is normálisan kinéző, magára igényes lány/nő nem fog elküldeni, amíg nem úgy nézel ki, mint egy koszos, lepukkant, csöves.

Másfelől, nekik is megvannak az eseteik. Ha netán nem lennél neki szimpi, bármikor mondhatja, hogy "bocsi, de téged nem fogadlak".

2022. febr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!