Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, ha a kinezet alapjan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ha a kinezet alapjan kellene csak itelnetek, osszejonnetek egy 191/95-os sraccal?

Figyelt kérdés
Nem sportos testalkatu sracrol van szo, hanem atlagos (vagy inkabb kicsit elhizott). Ez a testalkat meg beleferne nektek, hogy jarjatok egy ilyen sraccal?

2021. dec. 14. 23:48
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez a testalkat meg ok.
Igen, amugy is a nagyobb darab sracokat kedvelem.
Nem, tul nagydarab lenne ez a srac nekem.
Nem, ez mar majdnem vagosuly. :D
18 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Testalkat rendben is lehet, de önmagában ez még édeskevés. Mintha azt kérdeznéd összejönnének-e egy barna szemű sráccal. NEM ezen múlik.
2021. dec. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hat azert a szemszin nem ugyanaz, mint a testsuly... Sokkal szebbek a nem tulsulyos emberek, meg ha csak a fejet nezed akkor is. Mig egy barna szem lehet ugyanugy szexi, mint egy kek szem is.
2021. dec. 15. 00:04
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
177 centi vagyok, és 70kiló. Mindig hozzád hasonló kaliberű férfiakkal voltam együtt (jelenleg is kapcsolatban vagyok).
2021. dec. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
#2 tényleg nem ugyanaz, de ettől az még fennáll hogy a külső megjelenés csak egy dolog, annál sokkal több kell ahhoz egy nő "összejöjjön" egy pasival.
2021. dec. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 persze, ez meg nem jelent semmit, de szerintem sokaknal ez is szuro mar, erre iranyult egy kerdest. Mint ahogy ha arcra sem jon be, akkor nem is lehet semmi, barmennyire is teperne az a srac, nem? Ez igy van testalkatra is?
2021. dec. 15. 00:12
 6/13 anonim ***** válasza:
#5 van egy cimborám, kb. 175 magas, ropivékony, kb. mintha a csontváz szökött volna meg a szerzárból, arcra sem túl helyes, nem is gazdag, de mégis bombázó női vannak... nem "teper" de olyan szövege van hogy 10 perc alatt bárkit kidumál a bugyijából.
2021. dec. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 Teged is kidumal? ;) Lehet tole orakat venni esetleg? :D Amugy pont erre voltam kivancsi, koszi.
2021. dec. 15. 00:23
 8/13 anonim ***** válasza:

Oh ez nekem a tökéletes alkatnak tűnik:D az hogy ilyen magas, az csodálatos, önmagában ettől nedvesedem:D ehhez a magasságboz meg több súly is kell. Exem volt 185cm hez 85 kg körül és tök átlagos alkata volt. Nem elhízott. Most akkor egy ilyen 190magas srácnak simán kellhet a 95 kg. Nem szeretem a kis nyápicokat. Én 170/75 vagyok

N

2021. dec. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok 160 centi sem. Úgy néznénk ki együtt, mintha apu kísérné a kislányát oviba

Nálam már a 180 centi is túl magas. Nem is tartom vonzónak az ennyire magas férfiakat

2021. dec. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 Nem tudom eldonteni, hogy ez most trollkodas vagy nem... :D Ha nem, akkor köszi, örülök, hogy vannak ilyen lányok! ;)
2021. dec. 15. 00:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!