Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikortól számít valaki prostit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól számít valaki prostituáltnak ?

Figyelt kérdés

Tegnap este megint eszembe jutott az, ami az utóbbi időben egyre gyakrabban történik velem. Úgy érzem, muszáj kiadnom magamból. Szóval, az utóbbi időben eléggé pénzszűkében vagyok, és az is igaz, hogy mindig is szerettem a kalandokat. Ez a kettő együtt vezetett oda, hogy párszor pénzért szexeltem, de hiszem hogy ettől prostituáltnak kéne tartanom magam. Minden egy buliban kezdődött. Egy menő klubba mentünk a barátnőimmel, és ahogy szoktam, adtam a megjelensémre. Egy szűk, fekete miniruhát viseltem, és hozzá a kedvenc piros tűsarkú cipőmet. Az egész este arról szólt, hogy táncoltunk, nevettünk, és élveztük a zenét. A figyelem középpontjában éreztem magam, és nagyon jól esett a sok elismerő pillantás is. Az egyik ilyen este előtt tindereztem egy kicsit. Megismerkedtem egy jó külsejű férfival, aki elsőre nagyon szimpatikus volt. Egy ideig chateltünk, majd találkozót beszéltünk meg. A klubban találkoztunk először, és eleinte csak beszélgettünk, majd egyre inkább flörtölni kezdtünk. Később felajánlotta, hogy fizetne egy italt, elfogadtam. Majd elég gyorsan a tárgyra tért és elmondtha ha vele tölteném az éjszakát fizetne nekem bőkezűen. Először meglepődtem, de aztán elgondolkodtam. Pénzszűkében voltam, és a kalandvágy is hajtott. Elfogadtam az ajánlatát. Az első alkalom furcsa volt. Egy szállodai szobába mentünk, és bár ideges voltam, próbáltam magabiztosnak tűnni. A férfi kedves volt, és a pénzt előre odaadta. Az egész gyorsan és diszkréten lezajlott. Ahogy végeztünk, éreztem a pénzt a kezemben, ami nagyon is kell. Nem éreztem magam prostituáltnak, csak egy lánynak, aki kihasználta az adott lehetőséget. Ezután még néhányszor megtörtént hasonló helyzet, Csak másik férfiakkal, de ekkor már én is néha felajánlottam a szolgáltatást. A figyelem, amit kaptam, önbizalmat adott, és a lehetőség, hogy könnyen pénzhez juthatok, vonzó volt. Újabb és újabb férfiak jöttek minden este oda hozzám, és az ajánlatok ismétlődtek.

Tudom, hogy sokan azt mondanák, hogy ez prostitúció, de én nem így látom. Nem az utcán állok, nem egy strici futtat, és nem ez az életem. Egyszerűen csak pénzszűkében voltam, és volt néhány kalandom, amiből pénzt szereztem. Minden alkalommal én döntöttem, és mindig csak annyit tettem, amennyit én akartam. Mostanában azon gondolkodom, hogy abbahagyom ezt az egészet. Bár a pénz jól jött, és a kalandok izgalmasak voltak, nem akarom, hogy valaha is azt higgyék rólam, hogy prostituált vagyok.



jún. 19. 18:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
Pedig ...
jún. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
71%
Sokkal több lány csinálja ezt alkalomadtán, mint amennyi bevallja.
jún. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen mindegy, te hogy látod,ez bizony prostitúció. Csak te nem utcai prosti vagy, de a lényegen nem változtat.
jún. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
73%

#3

És vigyázz, hogy le ne bukj! Ha egy NAV-ellenőr lesz a kuncsaftod, ...

jún. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%

Prostituált = aki üzletszerűen nyújt szexuális szolgáltatást pénzért. Ha már ismétlődik, akkor eléggé üzletszerű.


Amúgy nem csak főállású prostik vannak. A Rosszlányokon is sokan hirdetnek, akik csak heti pár órát vállalnak. Attól még prostik.

jún. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%
A hülye sem ismeri el magáról, hogy hülye.
jún. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%

Aki a szexet összeköti a pénzzel, az igenis prosti! Tök mindegy, hogy szállodában, utcán, lakáson, akárhol! A hely ebben nem számit!

Bocsi az öszinteségemért, de én így gondolom.

jún. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%
Ja nem is hivatásos ,de ettól még prosti vagy
jún. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
94%
Én is ezt csinálom,de bármennyire is nehéz magamnak is bevallani de sajnos ez az 24/l
jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
87%
Onnantól, hogy pénzt fogad el szexuális szolgáltatásért cserébe.
jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!