Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy srác 27 évesen még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác 27 évesen még szűz, lúzernek számít? Mennyen el inkább egy prostihoz?

Figyelt kérdés

2023. aug. 12. 20:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ, mert attól még lehet jó állása, kocsija háza és nézhez is ki jól. De ez nem egyenlő azzal, hogy tud is kommunikálni vagy ért a nők nyelvén.
2023. aug. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%
27 évesen már rég mentem volna prostihoz
2023. aug. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
1-es miért a kommunikáció és a nők megértése sokkal fontosabb a sikerhez mint bármi más?
2023. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Hát ha csak megb@szni akarsz valakit, akkor vagy jó külső kell vagy pénz. De ha normális hosszú távú kapcsolatban gondolkodsz, akkor azért nem árt tudni kommunikálni, de javíts ki ha tévedek.
2023. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%

Akkor a pénzre és a külsöre fogok koncentrálni.

A kommunikáció felesleges

2023. aug. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
35%

Pszichológushoz menj el. Bár lehet, hogy a prosti is segít. Engem 24 évesen összehoztak egy lánnyal. Ezt szégyelltem, de utána már képes voltam összejönni lányokkal. Ettől függetlenül a pszichés bajaim, amik az elsőben akadályoztak nem múltak el...

50f

2023. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%

Az én párom 25 évesen vesztette el, velem. Ő traumatizált gyerek volt, mind családi, mind iskolai ügyekben, emiatt nagyon nehezen nyílt és nyílik is meg embereknek. Nála ez volt az oka. (Most már jár terápiára).

Egyébként egy helyes, okos, beszédes srác a párom, csak meg kellett várnom, hogy megnyíljon nekem.

2023. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
22%
Nem feltetlenul luzer mert lehet hogy okos es nagyon jo allasa van, sajat laksa, auto, stb, csak felenk a nokkel szemben. 27 evesen mar siman elmentem volna prostihoz ha eddig sem lett volna baratnom. Nem erdekel hogy prostit dugok meg eloszor es nem egy baratnot. A prosti is csaj es hidd el, ok is valogatnak. Ha valaki visszataszito akkor megvan a modszeruk hogy hogyan koptassak le.
2023. aug. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
61%
Nem számít lúzernek,és nem muszàj elmennie prostihoz. Az csak àtmenetileg oldja meg a problémàt, az ismerkedést/megnyìlàst nem fogja tudni megtanulni ahhoz segítség kell.
2023. aug. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
39%

Prosti semmiképp, nagy eséllyel megbánnád. Mit vársz tőle? Elmondhatod hogy nem vagy szűz - na és? Mi változott? Eljátssza hogy élvezi (jó esetben), pedig te is tudod hogy csak a pénzért, és lehet hogy kifejezetten negatív élmény lesz számodra. Nem leszel boldogabb, nem old meg semmilyen problémát.


Azt tanácsolnám, összpontosítsz saját magad fejlesztésére, tevékenységekre amik örömet okoznak. Ne szigetelődj el, de ne görcsölj rá az ismerkedésre. Ha tetszik valaki, legyen bátorságod megszólítani, beszélgetni, észszerű kereteken belül. Ha nem érdekled, többnyire udvariasan visszautasít, lepattint, vagy kapsz elérhetőséget de nem tervez kapcsolatba lépni veled. Túléled.

2023. aug. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!