Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátom egyből elélvez ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom egyből elélvez ha szopás közbe a lyukához nyulok, lehet h biszex?

Figyelt kérdés
Imadja ha oda nyulok vagy ha ott nyalom ha meg szopas kozbe bedugom az ujjam akkor hangosan nyog es egybol elvez, ez heteroknal is igy van vagy lehet tenyleg biszex?

jún. 18. 11:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%
Ez a fétise. Más meg nézd meg, állandóan a lébfétises kérdéseket írogatja ki, amitől mindenkinek ki van a töke.
jún. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%

Egyet kéne megértenie mindenkinek:

A biszex/meleg fogalomnak nem az a definíciója, hogy "aki seggbe szereti", hanem "aki a saját nemével (is) szexel".

Ezzel az erővel az a férfi, aki seggbe dug egy nőt, az is biszex? Gondolkodjatok már!

jún. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés
jún. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
19%
Legalabb csinál előtte beöntést, mert ha felnyúlsz neki akkor kakis leszel, ha nem undorodsz akkor ok. Az én exem is ezt akarta és az lett a vége, hogy egy pasit is beakart vonni a szexbe. Na ez nekem betett, ott is hagytam. Szóval szereti a fiúkat. Jelenlegi párom undorodik minden ilyentől. Szerintem az egészséges férfiak nem vágynak ilyenre. Ennyi
jún. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
23%
Ha jobban rávan kattanva a segglyukadra, mint a puncidra akkor garantálom, hogy a fiúkat jobban szereti. Itt se fogsz normális választ kapni. A fiúk védik magukat és jönnek a hülye válaszokkal, tagadásokkal, magyarázatokkal, hogy mi jelent melegséget mi nem.. Látod még a lábfétist is képes belemagyarázni. Vagy bele törődsz és hagyod hogy így éled akár évekig az életed, segglyukad és az ő segglyuka körül forog minden, vagy ott hagyod 1 normális pasi meg jönni fog úgy is! Én menekülnék a helyedben, de te tudod.
jún. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Fingizzed nyugodtan.
jún. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem függ össze. Ettől függetlenül taszíthatja ha férfi nyulkál oda
jún. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#15: olvasd el a #12-t!
jún. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Gyakran megesik, hogy fiuval is szexelek. Megkértem, hogy simogassa, nyalja, esetleg dugja be az ujját a segglyukamba, miközben a farkam szopja. Baromi jó érzés. Nem mindig kérem de néha jólesik. Ha meg eltalalja a prosztatát akkor akkorát élvezek meg spriccelek, mint egy állat. Tetszik. Csaj még csak nyalogatta a lyukam.
jún. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!