Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátom egyből elélvez ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom egyből elélvez ha szopás közbe a lyukához nyulok, lehet h biszex?

Figyelt kérdés
Imadja ha oda nyulok vagy ha ott nyalom ha meg szopas kozbe bedugom az ujjam akkor hangosan nyog es egybol elvez, ez heteroknal is igy van vagy lehet tenyleg biszex?

jún. 18. 11:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Ettől még lehet hetero. Az ánusz érzékeny terület, én is nagyon tudom élvezni, ha ott nyalnak.
jún. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%
Tudod mikor nyúlnék a pasim segglyukába…az ilyen menjen homárkodni inkább.
jún. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Ettől még hetero! A prosztata és környéke érzékeny terület.
jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
15%
#3 de ez akkor is bzis.
jún. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Anatómia adja meg a választ...semmi köze a szexuális orientációhoz. :P
jún. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
És nekem is jobban szereti a fenekem mint a puncim, de akkor ez is csak vágy? Es lehet en gondolom tul?
jún. 18. 11:29
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is kell ilyen csaj.

Bi

Szerintem biszex.

jún. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

Az égvilágon semmi köze a végbélnyílás érzékenységének a szexuális orientációhoz, ezt már el kellene fogadni.


A pasimnak pl sokkal érzékenyebb mint nekem, ő is imádja ha matatok körülötte-rajta-benne. Ugyanakkor egyáltalán nem érdekli az hogy egy férfi nyúljon hozzá (beszélgettünk róla, mert bennem pl van biszex hajlam, és voltunk már hármas felállásban mindkét elosztásban - azaz FFN, NNF).


Számomra tök izgi ez az egész, én imádok a fenekével foglalkozni, mert óriási élmény megtapasztalni az örömét.

jún. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
46%
11:07-kor megszületett a mai első segglyuk kérdés. Huzzál bele, teljesíteni kell a normát.
jún. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
Ettől még nem biszex egyáltalán.
jún. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!