Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet tenni, ha a pasim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a pasim túl hamar elélvez ha kutyapózban szexelünk?

Figyelt kérdés
Imádok kutyapózban szexelni, de a pasim olyan hamar elmegy hogy már egyszerűen élvezhetetlenné vált vele a szex. Nem bír ki egy perncnél többet.

jún. 2. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
De a második vagy harmadik menetben is ilyen hamar elmegy?
jún. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen
jún. 2. 22:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Érzéstelenítő krém a farkára, és vastagabb óvszer segíthet
jún. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Más pózokban tovább bírja?
jún. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Őszintén, mióta kiírtad, hány Önkéntes Jóskától kaptál privit, hogy dugjál vele, ő sokáig bírja?
jún. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Az egy ilyen "gyilkos" póz. :D Én is szeretem.

Próbálja meg más szögben vagy más ütemben nem olyan mélyen, tartsd máshogy a popsid, a hátad, nyisd vagy zárd össze a lábad stb. Kisérletezni kell vele.

Nekem ez vált be.

jún. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Valóban gyilkos póz, de ha harmadjára is ilyen hamar elmegy ott a baj nem kevés.
jún. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3%
Ez van ilyen a férfiak orgazmusa. Mégis szerinted milyen okból kellene tovább tartania egy szaporodást szolgáló testifunkciónak ?
jún. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Velem is volt már így, hogy hamar elélveztem kutyában. Nekem a gumi segített, illetve, hogy nem kértem semmilyen előjátékot a feleségemtől. Emiatt nem voltam annyira felizgulva. Most már sokkal tovább bírom és néha kétszer is elélvez, mire én elmegyek.
jún. 3. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%

Az a "baj", hogy gyönyörű a popsid.

Ha egy férfi gyönyörű popsit làt, az annyira hatással van rá, hogy egyszerűen szinte lehetetlen sokáig bírni.

Én már akkor szinte majdnem elmegyek, ha a párom popsiját simogatom.

Ha puszilgatom is, az meg már totál KÁO/SZ/.😃😄🤭

jún. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!