Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti kibeszélitek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti kibeszélitek az aktuális partner méretét egymás közt?

Figyelt kérdés
Lehetek pletyka tárgya egy átlag alatti mérettel?
jún. 17. 21:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Sosem aláznám meg így a háta mögött a páromat. De van az az agysejtszint, ami alatt az emberek megteszik.
jún. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9%
Persze
jún. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Ha beszélünk a partnerünkről vagy a szexuális életünkről, az is egyrészt csak a legközelebbi barátaimmal történik, másrészt nagyon felületesen zajlik. Ezen beszélgetések többsége inkább kölcsönös tanácsadásról szól, semmint bármi másról.
jún. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%
Igen, kibeszéljük. Azt is ha valakinek nagy, azt is ha kicsi. De kb mindent, ahogyan a pasik csinálják. Nem pletyka ez, mert nem az a célja. Szóval nem írjuk ki instára, ha erre gondolsz.
jún. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#4 És mi számít kicsinek?
jún. 17. 21:25
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
egy 10centis pl az kicsi. de nem is annyira a hossza zavar engem, hanem ha cérnavékony. egy vastag 10centis nem annyira gáz, mint egy 15centis kötőtű méret
jún. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gimis tinis dolog. Maximum nagyon közeli barátságok esetén tudom elképzelni felnőttebb korban, de akkor is a legnagyobb bizalommal. Ez alapvetően hálószobatitok, amit illik megtartani arra a helyre, a kérdezősködőnek pedig tiszteletben tartani, hogy alapvetően semmi köze hozzá még akkor sem, ha barátok.
jún. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%

"Sosem aláznám meg így a háta mögött a páromat."


Nem tudom, én sosem éreztem megalázónak mikor a a méretemről beszélt a csajom és a fülembw jutott. Vol olyan aki a saját anyjának mesélte el hogy mekkora vagyok. Persze nagy r*banc volt a csaj az anyja meg 17 volt mikor szülte, jófej voltaz anyja is amúgy.

Azért volt mikot kicsit kellemetlennek éreztem hogy a farkam a téma, de megalázó még sose volt.

jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#8as vagyok


"ahogyan a pasik csinálják"


Van pár pasi haverom, de életemben nem halottam egyiket se beszélni arról hogy milyen a csajànak a puncija, hogy milyen pózba csinálják meg ilyesmi. Egyetlen egy spanom volt aki fiatalon mindig megmondta hogy az aktuális éppen le szokta a nyelni vagy nem, de ennyi. Szóval tapasztalatom szerint nem igazán szoktak a férfiak minden részletet megosztani.

jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem. A meret nem tema. Az zema h mit csinal jol vagy rosszul es h kellene javitani. Vagy h nem valozatos vagy unalmas a szex. Es hasonlok.

A meret tokmindegy. Leven valaki a kisebbet van aki a vastagat van aki a hosszu vekonyat szereti.

jún. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!