Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti mennyire érzitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mennyire érzitek a nő reakcióiból hogy hol/hogyan jó neki?

Figyelt kérdés
A párom próbálkozik az ujjazással, és mondtam neki, hogy nekem a csiklómat is izgatni kell ahhoz, hogy el tudjak menni. Néha eltalálja tökéletesen, hogy mi és hogyan esik jó, olyankor szinte sikítani tudnék, de próbálom neki amennyire tudom “jelezni” bár azért általában őszinte ami ilyenkor kijön, és ha ezt egy pár másodpercig tudná folytatni, akkor tuti el is mennék, de tovább áll. Mikor nyal, akkor általában odaszorítom szinte a fejét, ha jó és akkor tudja, de azt mondja, hogy ilyenkor nem érzi, hogy hol van ez a pont ami csodás. Ez veletek is így van? Mit tudnék szerintetek csinálni? Nők, nektek a párotok érzi? Vagy van valami módszeretek/jeletek? Nagyon köszönöm!:) 22N

máj. 28. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Tarts egy kis bemutatót!
máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez van. Ha jó ponton van akkor azt csak a hülye nem veszi észre rajtam. Aztán mégis máshogy csinálja. Nem értem.

Vagy folyamatosan mondjam hogy most ott most jó? Utálok szex közben beszélni.

máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem férfiként volt egy téveszmém: amikor a feleségem azt mondja, hogy "ez nagyon jó", az szó szerint azt jelentette, hogy EZ nagyon jó, de én úgy értettem, hogy most nagyon jó. Ő azt várta, hogy pont ugyanazt folytassam, mert nagyon elkaptam valamit, én meg úgy értelmeztem, hogy beértünk a finish-be, most kell rákapcsolni.


Nekem azt kellett megértenem, hogy a női oldalról az kell, hogy a megfelelő ingert legyek képes monoton kitartani, nem az, hogy egyre intenzívebben nyomjam.

máj. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 nekem ilyenkor általában nem is jönnek a szavak, vagy nem az aminek kéne.😅🙃
máj. 28. 16:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Úristen Jézusom erősebben ennyi a szókincsem szex közben. 😂 2.voltam.
máj. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is valami hasonlóból áll össze, bár nálam a leggyakrabban az ahh baszki szokott jót jelenteni😅🙈
máj. 28. 16:24
 7/7 Zerge.999 ***** válasza:
37%

Pasiként érzem mikor jó a nőnek, és maximalista vagyok addig nem hagyom abba amig nem teljesül be vagy nem szeretne pózt váltani. Nagyon izgató ha beszélsz, nyögsz szeretkezés közben, vagy tudatod a partnerrel hogy hamarosan élvezni fogsz.

Vezesd rá mi jó neked, segíts neki, akár játsz te is magaddal közben ez mind élvezetes és izgató látvány egy pasinak.

jún. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!