Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet a féltékenységet kezelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a féltékenységet kezelni? "Párom" még a nőgyogyászomra is féltékeny, nem mondja ki, de látom a reakcióiból. Sztem tudnám kezelni a helyzetet, én is nagyon féltékeny típus voltam. Érdemes belekezdeni a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

2018. szept. 25. 01:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Női nőgyógyászra is az lenne? :D
2018. szept. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezért járj női orvoshoz.
2018. szept. 25. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Ez egy betegseg.. Marmint a feltekenyseg..

En a helyedben nem kezdenek egy kapcsolatot.. Meglehetosen eretlen pasas (erzelmileg) tipikus peldaja annak aki idovel majd a baratnoidre es rad (boldogsagodra/sikeredre) is feltekeny lesz

2018. szept. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

a női orvos nem megoldás. akkor a sarki zöldségesre lenne féltékeny.


én pl. csak férfi orvosokhoz járok, a nőkben nem bízom.


37N

2018. szept. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne kezdj bele, nem egy olyan kapcsolatot láttam már a környezetemben, amiben az egyik fél teljesen rátelepedett a végére a másikra, az meg addigra nem tudta, hogy vessen véget a dolognak.
2018. szept. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A féltékenységet lehet kezelni, de csak akkor, ha ő is akarja. És sokan egyáltalán nem akarják, hogy ez változzon, túlságosan ragaszkodnak a saját hülyeségükhöz.


Amíg féltékeny, NE kezdj vele kapcsolatot. Hosszú távon garantáltan aláássa és tönkreteszi a kapcsolatot a féltékenység, jobb esetben szakításhoz vezet, rosszabb esetben egyre több területet fog letiltani az életedből, korlátoz, kisajátít, irányít. Ezt ne engedd senkinek.

2018. szept. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem értem miért hiszi azt pár éretlen ember, hogy a nőgyógyásznak olyan k..va jó dolga van, mert nőkbe kell turkálnia. Legutóbb előttem egy nagyon-nagyon öreg nénike volt, lánya kísérte be, nőgyógyász úr hangosan " na most már milyen szép, legutóbb még dőlt a vér és minden kilógott". (Igen azóta váltottam)
2018. szept. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4%
7-es! Azért mert minden szakmának meg van a szépsége! Van rá példa, hogy orvos molesztált beteget. Neki sem a szomszéd csinál(t) gyereket! Felizgul ő is a női nemi szervre,ha nem, akkor inpotens. Ne magadból indulj ki, te női hormonokkal vagy megáldva!
2018. szept. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekem egyszer volt egy féltékeny párom, rosszabb mint az alkoholizmus😀 Én olyan nővel soha többet nem kezdenék, aki ennek jeleit mutatja, Ha meg közben jönne ki rajta ez a "hepajtitisz" akkor sárga lap, aztán piros...
2018. szept. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

8-as te akkora ökörséget írtál, hogy azt elmondani nem lehet! Ha ezt orvosoknak (nem is kell, hogy nőgyógyászok legyenek) mondanád, körbe röhögnének.


"Felizgul ő is a női nemi szervre,ha nem, akkor inpotens."


Persze, a 60 éves nő micsodájára is, egész biztosan. Sőt a beteg nőére is, akinek olyan baja van, hogy csurog belőle egy kis "nyamnyam", aminek olyan szaga van, hogy aki nem szokott hozzá, az öklendezni kezd tőle. Vagy pl. méhtest daganata van, az belül széjjelesik, és olyan szag jön belőle, mint a friss széklet. De olyan erősen, hogy lehetőleg nem tesznek melléje szobatársat a kórházi szobába, mert ahol ő van, azt a helyiséget belengi a székletszag - ami nem székletből, hanem a daganatból származik. Amelyik orvosnak erre nem áll föl, az impotens. Egész biztosan. Hát persze....

2018. szept. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!