Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, hogyan éritek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, hogyan éritek el az orgazmust partnerrel? Mivel tud a férfi segíteni? Mennyire gyakori a behatolás közbeni orgazmus?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok más nők tapasztalataira. Nekem régen sokszor nem volt orgazmusom szex közben. Nyalásnál szinte mindig, ujjazásnál csak akkor,ha nem túl durván csinálták, vibrátorral mindig ment. Az előző partnereim azt mondták, hogy biztos ilyen vagyok, hogy nem tudom a hüvelyi orgazmust. A mostani barátommal vettünk ilyen rezgő péniszgyűrűt és akkor jöttünk rá, hogy bizonyos mozgással és szögben 2 perc alatt végem úgy, hogy kézzel nem izgatja a csiklóm. Már gyűrű nélkül is szinte mindig sikerül így de több, mint 30 éves koromig azt gondoltam, teljesen elcs.szett vagyok, hogy másoknak szinte mindig sikerül, de nekem ritkán. Így most nekem 10 alkalommal olyan 7-8. Nektek? Milyen pózok segítenek, amikor szinte mindig élvezitek,illetve mennyivel másabb érzés,ha van különbség? (Nekem az egész még nagyon új, intenzívebb, mint nyalásnál, nagyon remegnek a lábaim utána, hiába gondoltam, hogy ismerem a testem, igazából nem. Van erre valami könyv,vagy videó,ahol szégyenlősködés és cenzúra nélkül adnak tippeket?

jún. 10. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

A hüvelyi orgazmus is még mindig csikló. Nekem volt egyszer. Szupernek szuper, de sokáig kell egy helyben, egy pózban mozogni.


Az első orális orgazmus nekem jobban tetszett és az nekem intenzívebb.

Nekem inkább lovaglás közben, vagy orál által szokott lenni, esetleg vibrátor.


Több módon lehet, nem kell feledni. :)

jún. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

*Feladni


Egyébként misszionárius pózban simán elérhető.

jún. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Ujjal
jún. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem soha nem volt még hüvelyi orgazmusom. 5 éve vagyok együtt a párommal.

24N

jún. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Az egyik kedvencem, amikor a pasi van felül. Olyankor a csípőddel tudsz helyezkedni h jó legyen. Nekem a párom olyankor azt szereti ha a lábaimat felemelem amennyire csak tudom, és összekulcsolom a csípőjénél. 😁


A masik kedvencem, amikor en vagyok felül. Olyankor azt szoktam, hogy felemelkedek annyira h kicsusszanjon belőlem, aztán párszor visszaülök, de csak annyira, h a makkja legyen bent, majd teljesen beleülök. Ez totál kikészíti😁

Ilyenkor a masik kedvencem, h hasalok rajta, csak a csípőmet mozgatom fel-le, ő pedig 1 ujjal a fenekembe van, vagy csak simogat a 2 lyuk között.


A harmadik nagy kedvencem a majdnem kutya póz. Ilyenkor négykézláb vagyok, a könyökömön támaszkodok, vagy majdnem felegyenesedve a nyakába karolok, ő meg a lábaim között. Aztán szép lassan megyek lentebb, nagyobb terpeszbe, és szinte csak a csípőmmel mozgok megint. Ilyenkor a párom rámarkol 2kézzel a 2 fenekemre, kicsit szét us húzza, meg úgy mozgatja ahogy neki jó.🤤


De egyépként amikor a nyakamat/fülemet/ hónaljamat csókolgatja, az még pluszba rátesz az élvezetre, olyankor mégjobban bizsergek odalent.

Szeretem még, amikor nyalás közbe ujjaz, amikor mind a 2 lyukba benyúl, illetve amikor a a farkával van bennem, a fenekembe pedig gésagolyó🤤

Amit pedig a párom szeret nagyon, amikor a golyólyát, illetve onnan lentebb nyalogatom neki.😊



27N

jún. 10. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez így van akkor teljesen felesleges ezt itt megkérdezni.

Csináljátok úgy ahogy nektek jó és próbáljátok több féle képpen.

Az is lehet hogy ez a fajta nagyon kevés embernél van meg.

Tehát hajrá.

jún. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!