Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk nektek mi tetszik jobban:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek mi tetszik jobban: ha egy lánynak nagyobb melle vagy feneke van, és miért? (N)

Figyelt kérdés

jún. 12. 18:21
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Erősen kultúrafüggő. [link]

Vicces volt látni, hogy a kirakatokban látható magyarországi próbababákhoz képest (gyakorlatilag nőietlen férfias csípőjük van) a karib-szigeteki próbababák kifejezetten nagy seggűek.

Nekem a térképpel ellentétben a nagyobb popsi izgatóbb, mint a nagyobb mell. A miért kérdésre nem lehet válaszolni. Ez tetszik és kész.

Amúgy inkább az alkat tetszik, ami a csontozatból adódik, nem feltétlenül a hús, ami rajta van. Ha a csípő széles, az szexuálisan beindít. Az ilyen popsi alul széles, fölül keskeny, és a derék is keskeny. Ha ilyen az alkata, akkor lehet sovány, vagy teltebb, akkor is tetszik. Ha valakinek olyan a medencecsontja, hogy inkább fönt széles, akkor inkább legyen kevesebb rajta az anyag.

Az ösztönös vonzódások genetikai alapúak. Ha valakinek széles a csípője, az könnyebben szüli meg a gyerekét. Ma már simán császármetszést végeznek, ha problémás lehet a szülés, 100 évvel ezelőtt meg belehalt az anya.

jún. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
56%

Teljesen mindegy. A pasiknak az tetszik aki szexel vele.

Senki nem mond olyat hogy nem kellesz mert kicsi vagy nagy a melled vagy a feneked. Nem úgy mint a csajok ha srácnak kicsi a farka.


Küldesz fotót privátba?

jún. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
52%

Őszintén?A nagy engem sosem vonzott.Se mellekben se fenékben.

Ez van.

Biztos ez valami megalománia ,hogy az emberek egy része azt hiszi hogy mindenből a nagyobb,a több,a gyorsabb,a jó.De ennél mrgjobb ha mindenből mégnagyobb,mégtöbb,méggyorsabb!!

Nekem a formák számítanak és nem az hogy nagyobb e!

jún. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
52%

én nem szeretem a széles nagyobb csípőt sem nagyobb segget, olyan kis formásabb feszesebb segg-


Ha e mellett a segg mellett kisebb a mell az nem zavar.

jún. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kindketto tetszik, bár a nagyobb popsi jobban. De a nagy cicivel is tudok mit kezdeni
jún. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Fenék, mert szebb. Ott vannak a combok is, így a látvány még többet nyújt.
jún. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
69%
Nagyobb cicik, de légyeg hogy szép is legyen. Kissebb kerek izmos popsi. 27L
jún. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
54%

A telt idomú nő a termékeny. A férfiak ösztönösen hozzájuk vonzódnak, nézzétek meg a régi képzőművészeti alkotásokat, festményeket. Általában széles csípőjük van a nőknek.

A csontkollekció típusú nőket a mai divat nyomatja, hiszen a fogyókúra hatalmas üzlet.

Viszont felmérések szerint, a férfiaknak átlag 10 kg-val nehezebb nők tetszenek, mint ahogy a nők azt gondolnák.

Hogy az a zsírpárna hol helyezkedik el a nőn, az meg alkat kérdése.

A férjem szereti a nagy fenekű nőket, a nagy mellűeket meg nem. Ezért szép és változatos a természet, mert mindenkinek más tetszik, így mindenki meg tudja találni a párját.

jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
0%
#28, te milyen alkat vagy?
jún. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
55%
Dagadt
jún. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!