Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket zavar, ha tisztában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar, ha tisztában vagytok azzal, hogy a pasitoknak a nagyobb/kerekebb mell jobban tetszik, és nektek nem olyan van?

Figyelt kérdés
Lájkolgat is tiktokon ilyen nőket. Zavar az ilyesmi titeket?

2023. ápr. 2. 10:13
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
45%
Mivel nem tudsz rajta változtatni így minek idegeskedsz rajta? Csak magadnak ártasz ezzel. És amúgy hűséget fogadtatok nem vakságot. Ha szeret téged akkor kisebb mellekkel is szeretni fog ne aggódj.
2023. ápr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
De akkor kb minden második nő jobban tetszik neki az utcán mint én...
2023. ápr. 2. 10:17
 3/43 anonim ***** válasza:
62%
Ez butaság akkor nem lenne veled
2023. ápr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
De akkor is nagyon szarul esik, ezt kívülről nem lehet megérteni?
2023. ápr. 2. 10:23
 5/43 anonim ***** válasza:
87%
Nekem volt ilyen barátom. El is mondta kb minden nagyobb mellű lányról hogy milysn szexi, látványosan utánuk fordult stb. Visszahondolva nem tudom minek tűrtem ennyi ideig, borzalmasan önbizalomromboló volt
2023. ápr. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Az enyém nem mond semmit és tudja, hogy az utanafordulas bunkóság. Nem viselkedik így. De attól még nem titkolja, hogy az jobban tetszik neki és szerinte egy 16 évesnek sincsenek már ilyen problémái.
2023. ápr. 2. 10:28
 7/43 A kérdező kommentje:
Szóval amikor ott vagyok akkor nem csinálja ezt, de különben ő is ugyanazt gondolja mint a te exed #5-ös...
2023. ápr. 2. 10:30
 8/43 anonim ***** válasza:
86%

Miért nem hagyod el?

Illetve miért nem állsz ki magadért?

2023. ápr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
95%
Nettó tiszteletlenség. Te döntöd el, hogy meddig tűröd ezt. Véleményem és tapasztalatom szerint nem érdemes több időt szentelni neki, mert NEM fog változni. A te önbizalmadat viszont egyre jobban leépíti csak ez által. ...szóval a Te döntésed.
2023. ápr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
De akkor meg lehet érteni engem is? És normális, hogy felnőtt nőnek is szarul eshetnek ezek a dolgok és nem csak a tinilányoknak?
2023. ápr. 2. 10:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!