Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket zavar, ha tisztában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar, ha tisztában vagytok azzal, hogy a pasitoknak a nagyobb/kerekebb mell jobban tetszik, és nektek nem olyan van?

Figyelt kérdés
Lájkolgat is tiktokon ilyen nőket. Zavar az ilyesmi titeket?

2023. ápr. 2. 10:13
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
16%

Én alapból MINDEN nőt megnézek, és ki is beszélem őket a feleségemmel, hogy melyik milyen nő, mit csinálnék velük stb...


Szeretem a feleségem, és speciel a melleit imádom


36F

2023. ápr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
14%

Akkor lehet baj ha ezeket a hátad mögött, titokban csinálja sztem.


De nekem pl. a kis mell és a nagy is tetszik, egy Nő nem lehet egyszerre ezerféle :)


11-es voltam

2023. ápr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

Azt mondja hogy jobban tetszik neki az, de ez nem olyan fontos, főleg egy párkapcsolatban.

Valahol igaza van.

De nekem akkor is szarul esik. Ennél mindenki többet érdemel.

2023. ápr. 2. 10:45
 14/43 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy szerintem minden férfi ilyen...

Ha ennek vége, akkor örökké egyedül leszek

2023. ápr. 2. 10:47
 15/43 anonim ***** válasza:
36%

Én úgy vagyok ezzel hogy majdnem MINDEN nő tetszik, husisabb is vékonyabb is, fiatal is, idősebb is.


De éreztetnie kéne Veled hogy szex csak Veled lesz.


Mindegy ha Téged zavar akkor mindenképp változtatni kell.


36F

2023. ápr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
47%

Nem minden férfi ilyen, olyan is van aki isteníti a nőjét és ugrál neki


36F

2023. ápr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

Érezteti hogy szex az csak velem van. Amúgy jól bánik velem. Rengeteget tudunk beszélgetni és törődik velem, legalábbis az élet többi területén.

És a szex is nagyon jó. Egyáltalán nem érezteti, hogy ne kívánna.

De annyira azért csak nem törődik velem, ha leszarja hogy ez nekem fáj...

2023. ápr. 2. 10:57
 18/43 anonim ***** válasza:
17%

Ha Téged ez ennyire zavar és fáj, akkor abba kéne hagynia a kedvedért, vagy "titokban" kéne csinálnia.


Sajnálom hogy rossz Neked.


36F

2023. ápr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

17


De egészen pontosan mi a rossz? A lájkolgatás? Nekem is nagyon rosszul esne. Kérd meg, hogy hagyja abba, mert téged zavar. Rombolja az önbizalmad, attól félsz, hogy nem tetszel neki annyira.

2023. ápr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

Az a rossz, hogy tudom, hogy nem engem tart a legszebbnek. Ez így kimondva/leírva elég önzően hangzik, de engem nem érdekel más pasi és nem csorgatom a nyálamat más férfira.

Én nem gondolom,hogy mások testét minősíteni kell, hogy jobb/kevésbé jó. Főleg testrészeket. Ő pl alacsony. De én nem tartom jobbnak a magasabbakat, nem bámulom őket, nem nyáladzok. Az a bajom, hogy ő nem így áll énhozzám.

2023. ápr. 2. 11:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!