Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket zavar, ha tisztában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar, ha tisztában vagytok azzal, hogy a pasitoknak a nagyobb/kerekebb mell jobban tetszik, és nektek nem olyan van?

Figyelt kérdés
Lájkolgat is tiktokon ilyen nőket. Zavar az ilyesmi titeket?

2023. ápr. 2. 10:13
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Valahol mélyen engem is zavar, de ha csak annyi az egész hogy megnéz egy jó csajt tiktokon vagy instán, különösebben nem foglalkozom vele. Ha meg olyanokat mondana nekem, hogy ez meg ez az ismerőse milyen jó csaj és miket művelne vele, vagy megjegyzéseket tenne a testemre, akkor elküldeném a francba.

Szóval persze rosszul esik, ha szépnek tart valakit, de belegondolok abba, hogy nem történik semmi és nem dob el engem ettől. Arról a csajról csak azt látja hogy néz ki, de engem ismer és nem (csak) a külsőm alapján szeret. A szerelmben meg ez a fontos. Fordítva is így van. Lehet hogy azt gondolom egy pasiról, jól néz ki, de ettől még nem akarom rá lecserélni a barátomat, mert őt szeretem.

2023. jún. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim válasza:

Pfúú ezt a hisztit. Az én pasim pl pont leszarja, hogy egy nőnek mekkora a melle, amikor megismert engem full deszka voltam. Viszont amikor összejöttünk én már 2 éve gyűjtögettem mellplasztikára, mert már 14 évesen megfogadtam, hogy egyszer bizony megcsináltatom, mert nekem AZ tetszik. A párom próbált lebeszélni róla, de nyílván hajthatatlan voltam. Megcsináltattam és elárulom egy fokkal nem kíván jobban a 2 db 400 köbcentis gombóc miatt a mellkasomon. Szóval tanulság, 2 mell miatt senki sem fog téged elhagyni, és 2 mell miatt senki sem lesz szebb vagy csúnyább. Ha elhagy téged valaha is, az nem 2 mell miatt fog megtörténni. Most gondolj bele, van egy nő tökéletes dudákkal, de hozzá zsíros hajjal, kapa foggal és ragyás bőrrel, akkor szerinted az szebb nálad?

Ha téged választott te tetszel neki, én se fogok elhagyni valakit azért, mert valakinek, lehet, hogy 2cm-vel hosszabb

2023. jún. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

42.

Nem csodálom, hogy nem kíván jobban.

A nők képtelenek megérteni, hogy a szép nagy kerek kemény mellek nagyon mutatósak, de szexuális funkciójuk csak akkor van, ha igaziak.

Ha megcsináltatott mű, akkor az lehet, hogy mutatós, de szexuálisan nem izgató.

Ez egyszerűen nem érdekli a nőket. Csak az, hogy jól mutasson a ruha alatt, meg a fürdőruciba a strandon.

2023. jún. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!