Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket zavar, ha tisztában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar, ha tisztában vagytok azzal, hogy a pasitoknak a nagyobb/kerekebb mell jobban tetszik, és nektek nem olyan van?

Figyelt kérdés
Lájkolgat is tiktokon ilyen nőket. Zavar az ilyesmi titeket?

2023. ápr. 2. 10:13
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Ja és azt meg nem is minősíteném inkább, aki beszól a másik testére, kritizálja stb.... Őszintén sajnálom, ha valakinek ezt át kell élnie.
2023. ápr. 4. 19:09
 32/43 anonim ***** válasza:
53%
Én is ezen vagyok elkeseredve mostanság kedves kérdező. (#28-as vagyok). De úgy képzeld el, hogy én már 36 éves vagyok és a mi korosztalyunkban is ez megy, sőt sok 50-esnél is, akkor el tudom képzelni, hogy mi megy a 20-asoknál. Őszintén nekem semmi kedvem ilyen "versenyekben" részt venni. Lemerít. Én is kicsit tanácstalan vagyok. Azoknak jó, akik ezt a játékot szeretik játszani. Nekem is van olyan barátnőm, aki naphosszat csak a sminkkel meg a szőrtelenítéssel foglalkozik a pasija kedvéért, meg azért mert kozmetikus és ő úgy van vele, hogy ez az élet legfontosabb dolga. Na hát ő könnyen beleillik ebbe, engem fáraszt. Én attól vagyok boldog, ha okos vagyok, megállok a saját lábamon és smink nélkül is nézek ki valahogy mert ápolt a bőröm és vékony vagyok a sport miatt.
2023. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
49%

32.

"Ápolt a bőröm, és vékony vagyok."

Hidd el, ez többet ér a legdrágább sminknél, a legnagyobb mellnél, a legmagasabb diplománàl, mindennél.

2023. ápr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy szépségideálom. De amint beleszeretek egy csajba, megy a kukába az egész. Szép lassan megszeretem minden testrészét, úgy, ahogy van, és ő lesz számomra a tökéletes nő.

Senki sem hibátlan, ha más területeken megfelelsz neki, nem mondanám akkora gondnak. De az már kicsit érdekes, hogy más lányokat lájkol. Az engem is egy kicsit aggasztana.

2023. ápr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha az enyémnél nagyobbakat szeretne, vegyen egy pár strand labdát. 25N
2023. ápr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
#33 miért provokálsz?
2023. ápr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
51%

36.

Lehet, hogy provokációnak tűnik, de nem az.

Nekem világ életemben mindíg a vékony nők tetszettek.

Jelenleg is ez a legfontosabb a párválasztásnál.

Nem érdekel a diploma, a jó fizetés,a jó smink, ha az illető "vágódisznó" kategória, akkor nálam kilőtte magàt.


Sajnálom, hogy félreértettél.

😥😢

33#

2023. ápr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

37


Hát te is megéred a pénzed... Szerinted a vékony és a "vágódisznó" kategória között nincs átmenet? És miért mondasz ilyet egy embertársadra, hogy "vágódisznó"? Fuh, tudnék egy-két csúnyát mondani. (Mondom ezt nagyon vékony nőként.)

2023. ápr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Jaj, félreértettem. Nagyon sok a rosszindulat itt a gyakorikerdesek-en, aztán azt hittem, hogy ki akarod figurázni egy esetlegesen félreérthető mondatomat. Értelek 👍
2023. ápr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Jaj, #38-as, azért tette idézőjelbe, mert nem úgy gondolja szó szerint. 36 és 39 vagyok
2023. ápr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!