Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket zavar, ha tisztában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar, ha tisztában vagytok azzal, hogy a pasitoknak a nagyobb/kerekebb mell jobban tetszik, és nektek nem olyan van?

Figyelt kérdés
Lájkolgat is tiktokon ilyen nőket. Zavar az ilyesmi titeket?

2023. ápr. 2. 10:13
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%
Anya, az enyém lóg, hatalmas. Volt egy pasim, akit azt mondta neki ez már túl sok csináltassam meg. Nem csináltattam, lapár. Csakis olyannal jövök össze és alakítok ki intim viszonyt akinek úgy tetszem ahogy vagyok és maximálisan elfogad. 34N
2023. ápr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a te problmád, hanem az övé. Ne görcsölj rajta, engedd el. 34N
2023. ápr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
8%

Tipikus álszent női hiszti... Utána meg mész csorgatni a nyálad a Magic Mike-ra... Érdekes módon a pasik mégse hisztiznek, meg féltékenykednek, hogy jobban bejön a kockahasú faszi mint ő.

A tökéletes ideál egy dolog, az esetek 99%-ban nem olyan párod lesz aki minden porcikájában a te ideálod. Ebből kifolyólag elvárni hogy te legyél neki a tökéletes minden tekintetben marhaság, meg kéne azzal elégedni hogy téged szeret, téged választott és élvezni ahelyett hogy a semminből stresszt generálsz. Jobban is járnának a palik is ha maradnál szingli ezután.

2023. ápr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
Marhaság elvárni hogy tiszteljen?
2023. ápr. 2. 12:17
 25/43 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy amúgy neked is jobban tetszenek a magas, izmos, jóképű, nagy farkú pasik. Majd figyeld a reakcióját.
2023. ápr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%
Igen, zavarna, ha tudom, hogy nem vagyok elég jó neki.
2023. ápr. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a kerekebb, nagyobb, jobban tetszik neki, de mégis veled van és kitart melletted.

Ahogy egy előző is írta, olyan nagyon ritkán van, hogy valaki olyan partnert talál, hogy minden 10 pontos.

Ilyen talán nincs is. Lehet, hogy tetszik a lába, a feneke, de az arca nem igazán az esetem, mert rövid hajú. De emiatt nem fogok tovább keresgélni. Lehet, hogy találok hosszú hajút, de neki meg trotyli lesz a feneke, szőrős a lábszára. Most akkor keressek tovább??

Minek? Olyat úgyse találok, ahol minden tetszeni fog a szememnek.

Ezt sajnos tudomásul kell venni, ilyen az élet.

Nyáron a strandon ezért néz meg bizonyos nőket a pasi, bizonyos férfiakat meg a nő.

De ez még nem jelenti azt, hogy bármelyik is szakítani akarna.


Mi pl majdnem minden strandolás után, összeveszve megyünk haza.

Aztán eltelik pár óra, és az ágyban leesik a tantusz a páromnak. Nem a hatalmas mellű szőkével jöttem haza, hanem vele. Ennyi.

2023. ápr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem értem, hogy mire gondolsz.

Nálunk mondjuk elég nagy bajok vannak, mert a barátomnak a puncim nem tetszik. Az előző párkapcsolataimban "kergettek" a pasik, úgy éreztem, mert én alapból nem vagyok az a minden nap igénylem a szexet típus. Most viszont az a helyzet, hogy együtt lakunk és alig van valami. Nekem is az önbizalmam nulla. Volt, aki azt mondta, hogy szakítsak vele, volt aki azt, hogy ez még változhat. De nálam is az a helyzet, hogy ő nem akar velem szakítani ennek ellenére. És ezen kívül minden oké velünk. Szakítsak vele, és ott leszek 50 évesen, hogy még mindig nincs párom? Persze az is lehet, hogy néhány éven belül lenne olyan párkapcsolatom, amiről sokan csak álmodnak.

Az a helyzet, hogy tudod, hogy mit látok azokon, akiket én boldogoknak látok? És azt veszem észre, hogy te is lehet, hogy pont erre gondolsz:

Van pl egy nem túl jóképű srác (ezt mondaná rá a társadalom). Kis mesefigura beütésű, mégis olyan szerelmesek a feleségével, hogy jó rájuk nézni. Azt a lányt 1.lehet, hogy nem az érdekli a legjobban, hogy a férfi vadítóan szexi pasi legyen külsőre. 2.pont amilyen a párja, az megtetszett neki, mikor megismerte. Őszintén. Mert nem voltam előre elvárásai, hogy milyen legyen a pasi! Az embereknél pont az is tud a vonzó lenni, hogy egy pasi "szőrös" vagy pont "lányos" alkat és cuki vagy furi orra van és megláttam és megszerettem, vagy a lány "fiús" stb. Én herótot kapok a férfiak (nagy részének) az olyan dolgaitól, hogy nekem csak a szőke nagymellű jön be, nekem csak a barna hosszúhajú, vékony. A nők (nagy része) viszont nem így kategorizálja a pasikat. Hanem megláttam és megszerettem módon. A pasiknál ez a kevesebb. És a nőknél meg szerintem az a kevesebb, hogy nekem csak a szőke pasik jönnek be. A nő szerintem nem így működik. A minap írtam egy jó barátommal arról, hogy engem idegesít, hogy sok nő ma úgy kipakolja magát, hogy én alig tudok az utcán hova nézni, és a barátom meg odafordul, hát persze, hogy akar ingyen átütő mellbimbót nézni. Ez nekem is rossz. Holott ő pl a melleimet állítólag szereti, mégis nézi a másikét is, pedig majdnem minden nap elmondja, hogy a melleim így, meg úgy. Na a srác, erre nekem ugyanazt válaszolta, mint ami fentebb másnál már elhangzott, hogy a feleségének megmondta, hogy ő a nőket meg fogja nézni és méregetni fogja őket. Hát.......

2023. ápr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%

#23

Olvasd el a 28-as választ, amiben megtalálod, hogy ez nem álszent női hiszti, hanem a férfiak elvárásokkal indulnak, előző kapcsolatokból vagy médiából merített tapasztalatok alapján.

A nőknél meg kevésbé van ez a hozzáállás és ezért érthetetlenebb számunkra a pasik működése.

Ha megnézed, hogy a "magic mike"-ra 15-25 éves nők nyáladzanak és megnézed, hogy kikhez mennek hozzá, akkor meglátod a különbséget.

A nőnek, ha pocakos pasija van az nem biztos hogy csak elviseli a pocakját, ha már vele jár, hanem meg is szereti, mert az a szerelmének a része. (Ne Andy Vajnára gondolj, hanem hétköznapi parokra.)

2023. ápr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos kommenteket, örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával. Mármint sajnálom, hogy másnak is rossz, de jó tudni, hogy nem velem van a baj, amiért rosszul esnek ezek a dolgok. Szerintem természetes érzés ez a nők részéről.


Véleményem szerint a férfiak és nők közti különbséget a témában a neveltetésünk adja. A nők sokkal jobban vannak tárgyiasítva, mint a férfiak, társadalmi szinten. Szerintem innen ered a fő probléma. A társadalom szerint más a nők "dolga" és más a férfiaké. A nők "dolga", hogy szexik legyenek (többek között), és a férfiak szerint ez a természet rendje, ezért nem értik meg, miért esnek rosszul nekünk ezek a dolgok. Az az igazság, hogy nem tartanak ugyanúgy embereknek minket, mint saját magukat. És gondolom ez nem tudatos bennük (mert így szocializálódtak), de valahol élvezeti cikkek tartanak. Nem értik meg, hogy a másik EMBER teste nem az ő szórakoztatásukért létezik.


Aztán meg csodálkoznak, hogy önbizalomhiányos a párjuk, és bosszankodnak, amiért el kell viselni a "hisztit".


De ha már bámulni akarnak összevissza, és osztályozgatni meg minősítgetni, akkor legalább ne a párjaik előtt tegyék már könyörgöm, főleg, ha tudják, hogy rosszul esik neki. Ez tiszteletlenség a köbön szerintem. Én személy szerint ilyen párkapcsolatban nem maradnék benne, az tuti.


Meg amúgy nem értem, ha nem fontos a szeretet/szerelem szempontjából a mellméret pl, akkor mégis miért olyan fontos állandóan azokat bámulni hmm?? Miért szól mindig minden erről, a külsőségekről?

2023. ápr. 4. 19:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!