Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk nektek mi tetszik jobban:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek mi tetszik jobban: ha egy lánynak nagyobb melle vagy feneke van, és miért? (N)

Figyelt kérdés

jún. 12. 18:21
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
64%
10# amit a mellre mondtál, ugyanúgy igaz lehet a fenékre is. Elkezd ereszkedni a bőr, ugyanúgy megcsúnyulhat, mint egy lógós mell. Én meg azt vettem észre, hogy a mellet nagyon sok férfi megnézi, szerintem sokkal látványosabb, ha ki van rakva, mint mondjuk egy picsagatya a feneket.
jún. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ezt nem lehet így külön venni.

Az igaz hogy a mellet hamarabb és talán jobban meg nézik a férfiak, de minél nagyobb egy mell annál jobban tud lógni is.

Ami persze nekem nem probléma, de nekem egy popsi szebb , szexibb.

Már csak azért is talán mert ott már közel van a punci is.

De nyilván sok ember , sok féle izléssel van.

jún. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
52%
Mind1 mi a nagyobb csak a számba legyen!
jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
80%
Azt szeretem ha formás, arányos a lányhoz képest. Ha valami hangsúlyosabban nagyobb, akkor inkább a feneke legyen nagyobb. Ciciknél az a legjobb, ha a tenyerembe fér.
jún. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
71%
Én azt kedvelem ha arányos az alkatához!
jún. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
70%
Kicsi mell és kicsi popsi.
jún. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
70%
Kis mell, kis fenék az igazi!
jún. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
91%
Nem baj, ha nagy a popó, de a cici legyen nagy :D Igen, a nagy természetes cicikre és nagy popsira bukok, hogy miért? Mert gyönyörűek, nőies!
jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
68%
Sportos popsi és szilikoncici mérettől függetlenül, szabályos, feszes cicik imádom!
jún. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
52%

10# amit a mellre mondtál, ugyanúgy igaz lehet a fenékre is. Elkezd ereszkedni a bőr, ugyanúgy megcsúnyulhat, mint egy lógós mell.

Azért a fenéken nincs annyi bőr. Én láttam már 16 évesen is olyan nagymellű nőt, akinek a derekánál lógott a melle.

Amúgy pont azt írtam, hogy aki a nagy fenékre gondol, az a szétfolyó, idomtalan nőkre gondol. A nagy mellről meg mindig a nagy, feszes cicik jutnak eszetekbe, de miért? Ja, mert sok szilikoncicit láttok, szilikon fenék meg nem nagyon van.

jún. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!